Doping Hafıza 9. sınıfta alınmalı mı?

Yer
Malatya
9. sınıfa geçtim. Günlük tekrarlarımı yapıyorum ancak anlamadığım konuları ne internetten ne de fasiküllerden çözebiliyorum. Doping Hafıza mantıklı mı? Çoğu kişi önermemiş burada, nedenini paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8. sınıf için kullanmıştım, hocam bence YouTube'da daha iyi kaynaklar bulunabilir. Doping Hafıza'nın önerilmemesinin sebebi tamamen fiyatı diye düşünüyorum. Doping Hafıza'da her konuyla ilgili ders anlatımları, konularla ilgili testler ve test sorularının çözümünü falan görebiliyorsunuz. Bence çok bir olayı yok ancak bütçeniz el veriyorsa ve gerçekten faydasını göreceğinize inanıyorsanız siz bilirsiniz.

9. sınıfa geçtim. Günlük tekrarlarımı yapıyorum ancak anlamadığım konuları ne internetten ne de fasiküllerden çözebiliyorum. Doping Hafıza mantıklı mı? Çoğu kişi önermemiş burada, nedenini paylaşırsanız sevinirim.

9.sınıfta günlük tekrar ve biraz soru çözümü yeter diye düşünüyorum.

Sürekli olarak karşıma çıkan, insanı sinir eden küfretmeye zorlayan reklamları yüzünden almazdım.
Anlatıldığı gibi videolar, testler varsa alabilirsin.
Bilgisayar başında o videoları falan izlerken aklın "acaba oyuna girsemmi ne olmuş bir baksam mı" gibi düşüncelere kaymayacaksa al.
NOT: 9. sınıfta kaldım ikinci denememde 2 dönem de teşekkür ve onur belgesi aldım. 9 da dersler zor değil sadece günlük tekrar yap yeter ( sen neden kaldın sorusuna yanıt: Arkadaş ortamı, PC başında sabahlamak, itlik serserilik, kavgalar)

Geri
Yukarı