Doping hafıza alınır mı?

299712

Decipat
Bu yıl 11.sınfa geçeçceğim ve YKS yavaştan yavaştan yaklaşıyor. Bu yazı TYT çalışarak geçireceğim ve 11.sınıf konularına göz gezdireceğim. Aklımda doping hafıza almak var TYT paketi sadece. Alsam işe yarar mı yani 11. sınfta rahat etmek için. Ayrıca YKS çalışırken TYT ile uğraşmak istemiyorum. Sizce alınır mı? Alanım sayısal bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşim uğraşmak istemiyorum diye bir şey yok mecbur uğraşacaksın. Doping hafıza alınca senin yerine sınava mı girecek yine çalışacaksın yine çalışacaksın. Yeterince çalışırsan böyle para tuzaklarına ihtiyacın yok. Ha çalışmak istemiyorsan sanayide iş çok. :D

Bu yıl 11.sınfa geçeçceğim ve YKS yavaştan yavaştan yaklaşıyor. Bu yazı TYT çalışarak geçireceğim ve 11.sınıf konularına göz gezdireceğim. Aklımda doping hafıza almak var TYT paketi sadece. Alsam işe yarar mı yani 11. sınfta rahat etmek için. Ayrıca YKS çalışırken TYT ile uğraşmak istemiyorum. Sizce alınır mı? Alanım sayısal bu arada.

Morpa kampüsten bir farkı yok bebekler için anlatır gibi tamam konular zor da bu kadarı çok Extreme. Bana kalırsa sadece tonguç izlesen bile daha çok faydalı olur.

Güzel kardeşim uğraşmak istemiyorum diye bir şey yok mecbur uğraşacaksın. Doping hafıza alınca senin yerine sınava mı girecek yine çalışacaksın yine çalışacaksın. Yeterince çalışırsan böyle para tuzaklarına ihtiyacın yok. Ha çalışmak istemiyorsan sanayide iş çok. :D

Sanayide az para dönüyormuş gibi konuşuyorsunuz ya :D

Yani bence para tuzağı. Youtube üzerinden hoca belirleyip ders ders Playlist hazırlasan aynı mantık. Hee kaç bin lira verdim çalışmazsam para boşa gitcek deyip çalışma isteği gelirse orası ayrı :). Bende 10.sınıfım yaz tatilinde kodlama öğreneceğim ve 10.sınıfta eksik olduğum konuları kapatacağım.

Şunu demeyin lütfen ya, okumayanların tek gittiği yer sanayi gibi davranıyorsunuz. Elon musk okumadı, şu an dünya'daki en zengin insanlardan. Hatırlatırım.

Aynı şekilde Bill Gates üniversiteyi yarıda bıraktı.

Ha çalışmak istemiyorsan sanayide iş çok. :D

Sizin gibi "okumayanların tek gittiği yer sanayi" diyen kişiler iyi bir meslek sahibi olacaksa ben olmasam da fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı