Doping Hafıza alınır mı?

Ona para verecegine kötü oldugun derslerde veya konular icin özel ders almanı daha cok öneririm.

Simdiden YKS'ye hazirlanman senin icin iyi avantaj olur. Bu sene TYT'yi bitirip seneye de AYT'ye calisirsin.

Nereden başlarım nasıl çalışırım hiçbir fikrim yok dershaneyle okullar yakın ilerliyor diye biliyorum dershaneye gitmek mantıklı mı sizce.

Alınır çok iyi arkadaşımın annesi sınava girdi onunla kadın 42yaşında 200bin yapmış 4çocuk var sen düşün.

Bazıları da kötü alma diyor kafam daha çok karıştı:D

Özel derse para verilmez ben aldım pişmanım hocaların çoğu paracı hep.

Bu yorumlardan sonra büyük ihtimalle almam.

Geçen sene aldım ve boş bir şey olduğunu öğrendim. Nedense oraya gidenler iyi bir sıralama yapıyor ama ben aralıksız çalışınca 600k sıralama yaptım.

Şu an okuyor musunuz?

Arkadaşım dershane - YouTube arasında ders alarak çok sıkı çalışma, disiplin ile dokuz eylül üniversitesinde tıp(doktorluk) bölümünü tutturdu, sizinki de aynı şekilde olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

İstediğim mesleği olmak için çok çalışmam gerektiğinin farkındayım ama bir süreden sonra derslerden sıkılıyorum maalesef:(

Doping Hafıza temelinde kısa özet tarzı video anlatımları olup az da soru deneme içeren bir uygulama. Bu tarz içeriklerin hepsini tonguç tarzı yerlerde bulabilirsin. Benim bile 480 aldığım için 2 tane reklam çektirdiler. Çok fazla reklama maaliyet harcıyorlar. Ayrıca içerik anlatımları gereksiz detaylı bana göre. Kısa sürede gereksiz detaya girdiklerinden insanın dikkatı dağılıyor dinliyorken. Ayrıca telefonda soru çözmesi ile dinlemesi zor küçük ekrandan dolayı. Bilgisayarda o durum biraz daha iyi ama soru çözümü yine test kitapları kadar iyi değil. Stylus destekleyen tabletin varsa yakın bir deneyim olur fakat kağıt kalem tadı olmaz hiçbir türlü. O yüzden geleneksel yöntemlere devam hocam.

Bende sizinle aynı fikirdeyim az önce dışarıda otururken telefondan matematik sorusu çözeyim dedim yok olmuyor ne cevap aklıma geliyor ne de işlem yapabiliyorum çizmeside çok zor oluyor kalem tutunca bir ilham geliyor sanki yapabiliyorum ama telefonda olmuyor bir de ayıptır sorması iki reklam için kaç lira verdiler size :D

Kendim kullandım bizzat şunu söyleyebilirim Doping Hafıza güzel şöyle güzel reflekslerle matematikten tut biyolojisi fiziği diğer derseleri konuyu parça parça anlatıyor her parçanın ardından soru çözümü var konu testleri var sağlam sorular var hepsi video çözümlü denemeleri var ben aldıgımdan beri daha da geliştirilmiştir eminim ben 2021 de almıştım şimdi tabii zamlanmış ama dershaneye göre gayet düzenli ve fiyat performans ürünü denebilir. Kullanmadan çöp demek milletimizin kronik problemi sen kullananlara sor.

Şu an okuyor musunuz ve okuyasanız ne okuyosunuz kusura bakmayın merak ettim:)

Son düzenleme:
Özel derse para verilmez ben aldım pişmanım hocaların çoğu paracı hep.
Özel ders almis biri olarak, tavsiye ediyorum. Anlamadigim tüm konularda cok yardimci oldu.

Nereden başlarım nasıl çalışırım hiçbir fikrim yok dershaneyle okullar yakın ilerliyor diye biliyorum dershaneye gitmek mantıklı mı sizce.
Hayir, mantikli degil. Hic bir ise yaramiyor.

Geri
Yukarı