Doping Hafıza alınır mı?

Keşke neden alınmamasını önerdiğinizi de yazsaydınız.

Yazayım:
  • Aynı hizmeti YouTube'dan bedavaya alabilirsiniz.
  • Üstteki arkadaşın dediği gibi de video izlemekle arasında bir fark bulunmuyor.
  • Sayısal anlatımı çok kötü sadece Sözel için işe yaradığı söyleniyor. Kaldı ki sözel derslerin hiçbir zorluğu bulunmuyor. Bu hizmeti YouTube'dan da alabilirsiniz.
  • Reklam yüzleri, reklam yüzlerine de kanmayın.

Açıkçası ben kendim kullanıyorum memnunum ama internetten video izlemek arasında pek bir fark bulunmuyor.
Önerir miyim? Konu anlatımları gayet açıklayıcı, öz ve kısa ama eğer dershane derdim olmasın ev dershanesi gibi bir şey bekliyorsan hayır alınmaz.

Aynı şekilde satın almıştık, faydası dokundu ama YouTube üzerinden de videolar izleyebilirsiniz.

Gidip "Hüsnü Çoban" gibi popüler isimleri reklamlarda oynattıkları için kaliteli algısı oluşuyor. Fakat pek çok kişinin de belirttiği gibi bu hizmeti YouTube üzerinden veren öğretmenler var. Birinden anlamazsan diğer 10 tane kanalı deneyip bir şeyler kapabilirsin. Günümüzde kitaplar da epey pahalı, kaliteli kaynaklara ayırabilirsin o parayı. Düzenli ve istikrarlı şekilde tempoyu tutturursan sene sonunda iyi bir sonuç alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı