Doping Hafıza işe yarıyor mu?

lio3454

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10. sınıf öğrencisiyim ve derslerim berbat ailem kaç gündür ısrar ediyor. Deneyelim falan diye. Gerçekten işe yarar mı? Kullanan var mı yoksa YouTube'daki videolardan bir farkı yok mu?

Arkadaşlar 10. sınıf öğrencisiyim ve derslerim berbat ailem kaç gündür ısrar ediyor. Deneyelim falan diye. Gerçekten işe yarar mı? Kullanan var mı yoksa YouTube'daki videolardan bir farkı yok mu?
Derslig öneririm hocam gayet iyi severseniz dersligpro da alabilirsiniz

Dershane, koçluk Doping raunt vs gibi uygulamalar ya da kurumlar tamamen sizi manipüle etmek duygularınız üzerinden psikolojik baskı ve manipülasyonla sizi sömürmek amacıyla kurulan sistemlerdir. Hepsi aynı kapıya çıkıyor verim aldım diyenlere soruyorum cidden nasıl alıyorsunuz üç kere a üç kere b ile biyoloji öğrettiklerinde falan mı :D fark ettiyseniz sınavla ilgisi olmayan ünlülerin çocuklarını falan dahil etmeye başladılar onlar bile adam akıllı kullanmıyor çocukların yüz ifadesini inceleyin tamamen sahtekarlık üstüne kurulu çalışıp verim alan yok aldığını söyleyen netlerim artmadı diye ağlıyor sınav gelince daha da ağlıyor :D temeli olmayan adam ilk karşılaştığında daha da ağlıyor tavsiyem uzak durunuz uzak tutunuz benzeri kurumlardan.

Dershane, koçluk doping raunt vs gibi uygulamalar ya da kurumlar tamamen sizi manipüle etmek duygularınız üzerinden psikolojik baskı ve manipülasyonla sizi sömürmek amacıyla kurulan sistemlerdir. Hepsi aynı kapıya çıkıyor verim aldım diyenlere soruyorum cidden nasıl alıyorsunuz üç kere a üç kere b ile biyoloji öğrettiklerinde falan mı :D fark ettiyseniz sınavla ilgisi olmayan ünlülerin çocuklarını falan dahil etmeye başladılar onlar bile adamakıllı kullanmıyor çocukların yüz ifadesini inceleyin tamamen sahtekarlık üstüne kurulu çalışıp verim alan yok aldığını söyleyen netlerim artmadı diye ağlıyor sınav gelince daha da ağlıyor :D temeli olmayan adam ilk karşılaştığında daha da ağlıyor tavsiyem uzak durunuz uzak tutunuz benzeri kurumlardan.

Dershanenin avantajı test çözmen ve ders işlemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dershanenin avantajı test çözmen ve ders işlemen.

Aynısını internet üzerinden de yapabiliyorsun? Bu mu avantaj cidden :D dershanesiz yapan binlerce öğrenci salak dershaneye gidip binlerce TL döken adamlar çok mu akıllı dershaneye de koçluğa da para verenler aynı derece de sömürülen kesim ve aynı kafa yapısına sahipler 2 video izle 2 özet çıkar. Ogm bak en basitinden MEB'in sunduğu bir kaynak a Z yayınından ziyade ogm ÖSYM için bulunmaz nimet konu anlatımını soru çözümlerini örnekleri özetlerini oku çalış sonra dön testine denemene olay bu. Bunun için dershane bir zorunluluk değil ama yok ben manipüle edilmeye bayılıyorum duygu sömürülerine inanacağım beni sömürsünler para vermeden içim rahat etmiyor diyorsan gidebilirsin. Ayrıca dershane gibi kurum ve kuruluşlar hakkında derin bir bilgi sahibiyim emin olun manipüle edilmedim. Edilsem bu şekilde konuşamazdım.

Geri
Yukarı