Doping Hafıza nasıldır?

Abbdbpkr233

Decapat
Daha fazla  
Kardeşim ileride 7.sınıfa geçecek ve LGS için iyi hazırlanmasını istiyorum. Heryerde gördüğüm doping hafıza'ya baktım. 7.sınıf tüm dersler 1.499 TL imiş. Değer mi? Ve ya doping hafızadan daha iyi bir alternatif var mı? (yazın 5. ve 6.sınıf'ı tekrar edecek)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ileride 7.sınıfa geçecek ve LGS için iyi hazırlanmasını istiyorum. Heryerde gördüğüm doping hafıza'ya baktım. 7.sınıf tüm dersler 1.499 TL imiş. Değer mi? Ve ya doping hafızadan daha iyi bir alternatif var mı? (yazın 5. ve 6.sınıf'ı tekrar edecek)

Değmez ve şimdiden çok sıkma zaten LGS dönemi sıkılacak.

O bir insan, sıkmayın. 7. sınıfta derslerini düzenli tekrar etse, eksiksiz 8'e geçse yeterli. 7'nin yaz tatilinde sadece Tonguç'un 7'den 8'e kitabını yapsın ve arada paragraf sorusu çözsün. Bi de kitap okuma alışkanlığı kazandırın.

Bence gereği yok öyle bir uygulamanın, bana güven vermiyor ama kullanmadığım için bilmiyorum. Ekşi'dekiler bayağı kötülüyor.

AYT matematik 39 doğru bir yanlış, AYT fen Full.
Fizik 14 doğru sıfır yanlış. Kimya 13 doğru sıfır yanlış. Biyoloji 13 doğru sıfır yanlış.
Adamın sesiyle yazdım bu arada.
Sorunuza gelecek olursak bence para kaybı. Ben AYT sandım, pardon. Ortaokul içinse hiç gerek yok. YouTube üzerinden rahatlıkla halledilir.

Hocam çok para. Ben düz dershanye gidip, dersimi çalışıp 459 puan yaptım. Düzgün bir program hazırlayın daha iyi olur. O paraya da kitap alırsınız.

LGS de 5. ve 6. sınıfla alakalı bir şey göremedim ben geçen sene girdim sınava hep yeni nesil sorular vardı .

Tüm bunları yaparken doping hafızaya destek olabilirsin . 😀

Geri
Yukarı