DOST KAYAOGLU-DK INTEL sistem alınır mı?

Ben Ryzen 5 demedim i5 5 dedim i5, GPU'yu i3'ten daha iyi besliyor. Ve i5 11400 F alması mantıklı senin dediğin 1080p için GPU'yu zor besler.
Bende zaten I5 olsun R5 olsun diye yazmadım, kendinden daha düşük bir işlemci bile rahat rahat besliyorken bu niye desteklemesin? I3 olması bir şey ifade etmiyor.

Alınır ama beklemeni öneririm geçen sinerji iyi bir sistem yaptı biraz bekle sonra alabilirsin.

Sinerji Artemis Ryzen 5 5500 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] R6600'ün gelmesini bekleyip istersen kasayı değiştirirsen buda uygun olabilir.
şaka yaptım de neredeyse aynı bilgisayara aynı fiyarı vermek çok mantıksız

@William Butcher çok eder adam 2K oynayacaksa i3 12. nesil 2K'yı beslemez mesela ama benim dediğim rahat besler ayrıca çok fiyat farkı yok değer bence.

şaka yaptım de neredeyse aynı bilgisayara aynı fiyarı vermek çok mantıksız

@William Butcher çok eder adam 2K oynayacaksa i3 12. nesil 2K'yı beslemez mesela ama benim dediğim rahat besler ayrıca çok fiyat farkı yok değer bence.
Oyunlarda tek çekirdek gücü önemli olduğu için 12100F, 11400F ile çok yakın performans veriyor, çok çekirdek gerektirecek işlemler yapılmayacağı müddetçe 12100F her türlü daha mantıklı, hem de soketten dolayı I3 13. Nesile de geçilebilir

12100F RTX 3060/RX 6600'ı Valorant gibi oyunlarda darboğaz yapmadan 1080P'de besler.

Oyunlarda tek çekirdek gücü önemli olduğu için 12100F, 11400F ile çok yakın performans veriyor, çok çekirdek gerektirecek işlemler yapılmayacağı müddetçe 12100F her türlü daha mantıklı, hem de soketten dolayı ı3 13. nesile de geçilebilir.

12100F RTX 3060/RX 6600'ı Valorant gibi oyunlarda darboğaz yapmadan 1080P'de besler.

2K desteklemez ve i3 eskidiği için 13. nesil asla çıkmaz ve i3'ün çekirdeği GPU'yu besleyemez. Oyunlarda çekirdek gücü lazım oluyor, özellikle Valorant vs. ve GPU'yu iyi beslemesi gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2K desteklemez ve i 3eskidiği için 13. nesil asla çıkmaz ve i3'ün çekirdeği GPU'yu besleyemez benimle yarışa girme.

Oyunlarda çekirdek gücü lazım oluyor özellikle Valorant vs. ve GPU'yu iyi beslemesi gerekir

Ya beğenmeyenler kendini bir şey sanmasın ezikler

Bu arkadaşın dediklerine takmayın her yerde böyle.

Ek olarak sistem güzel sizi üzmez.

2K desteklemez ve i 3eskidiği için 13. nesil asla çıkmaz ve i3'ün çekirdeği GPU'yu besleyemez benimle yarışa girme.

oyunlarda çekirdek gücü lazım oluyo özellikle valorant vs. ve gpuyu iyi beslemesi gerekir
I3 eskiyecek bir şey değil, I3 12100F tekli çekirdekte gayet iyi bir işlemci. Çözünürlük işlemci ile ilgili değildir. Ekran kartı destekliyorsa 4K açabilirsiniz.

i3 eskiyecek bir şey değil, i3 12100F tekli çekirdekte gayet iyi bir işlemci. Çözünürlük işlemci ile ilgili değildir. Ekran kartı destekliyorsa 4K açabilirsiniz.

O zat her yerde öyle hocam çok zorlamayın anlamayacak.

12100F şuan giriş-orta seviye sistemlerde 12400F-R5 5500-5600'ile beraber bu 4lü arasında olan F/P işlemcilerden biri. RX 6600 zaten F/P zirvelerinden biri. Sistem gayet iyi.

2K desteklemez ve i3 eskidiği için 13. nesil asla çıkmaz ve i3'ün çekirdeği GPU'yu besleyemez. Oyunlarda çekirdek gücü lazım oluyor, özellikle Valorant vs. ve GPU'yu iyi beslemesi gerekir.
Bunu banlayabiliyor muyuz :D raporlayalım da yanlış bilgiden forum görevimizi yerine getirelim. Konuya dönecek olursak sistem gayet iyi, kesinlikle en iyi kasalardan bir tanesi şu an.

Geri
Yukarı