Dosya açmadan zararlı yazılım bulaşır mı?

Karantinaya alıp siliniz derken format atmadan çözüm olamicağınımı kastediyorsun?

Hocam format atmanıza gerek yok. Malwarebytes'in tarama sonuçlarında çıkan virüsleri karantinaya alacaksınız ve karantinadan siliceksiniz. Kaspersky otomatik karantinaya alıyor diye biliyorum, Kaspersky'ın karantina kısmından sileceksiniz. Karantinaya alınmış virüsler zaten işlevini yitirir ama silmeniz daha iyi olur.

Hocam format atmanıza gerek yok. Malwarebytes'in tarama sonuçlarında çıkan virüsleri karantinaya alacaksınız ve karantinadan siliceksiniz. Kaspersky otomatik karantinaya alıyor diye biliyorum, Kaspersky'ın karantina kısmından sileceksiniz. Karantinaya alınmış virüsler zaten işlevini yitirir ama silmeniz daha iyi olur.
kaspersky Trojan tespit etti çöze bastığımda Bİlgisayarı temizle ve yeniden başlat çıkıyor formatmı aticam ?

@ALbedo xd "Bilgisayarı temizle ve yeniden başlat" seçeneğine tıklayacaksınız. Dediğim gibi format atmayacaksınız.
Tekrardan merhaba , kaspersky tarama sonucu 1 tehdit tespit etti ve nihayet sildi tam tarama yaptım . Şimdi malwarebytes taraması yapmam gereklimi Gerekliysede yarın yaparsam bi zararı olurmu yani virüs kendini tekrar çoğaltabilrmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı