Dosya aktarım hatası

Rasal

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Hdd
Önce Windows bana "hesabınıza oturum açamıyoruz" hatasını aldım ve araştırdım. Yeni kullanıcı açtım ve oraya eski bilgileri aktarıyordum ki %90 da takılı kaldı. Basit bi yükleme hatası olduğunu düşünüyorum. Tekrar baştan başlamasını istemiyorum. 30 gb HDD ile zor oluyor da

Dosya Ekleri

• 20240327_203136.jpg
    20240327_203136.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20240327-WA0001.jpeg
    IMG-20240327-WA0001.jpeg
    203,1 KB · Görüntüleme: 8
Önce Windows bana "hesabınıza oturum açamıyoruz" hatasını aldım ve araştırdım. Yeni kullanıcı açtım ve oraya eski bilgileri aktarıyordum ki %90 da takılı kaldı. Basit bir yükleme hatası olduğunu düşünüyorum. Tekrar baştan başlamasını istemiyorum. 30 GB HDD ile zor oluyor da.

Hocam biraz daha bekleyin büyük bir dosyaya takılmıştır birden ilerlemeye devam edecektir tahminimce, devam etmezse baştan başlat :(

30 GB HDD sence de az kalmadımı be kanka? Ben olsaydım bırak HDD'yi gider iyi bir SSD takardım. Pişman olmazsın... Dosya aktarım hatasına gelirsek belki de depolama alanın kalmadığı içindir veya biraz beklemen gerekebilir çünkü arada bir aktarma hızlarının büyük veya detaylı bir dosyadan dolayı düşmesi ve 0'a kadar inmesi normal. Seninkide HDD üstelik 30 GB olduğu için biraz bekle derim...

30 GB HDD sence de az kalmadımı be kanka? Ben olsaydım bırak HDD'yi gider iyi bir SSD takardım. Pişman olmazsın... Dosya aktarım hatasına gelirsek belki de depolama alanın kalmadığı içindir veya biraz beklemen gerekebilir çünkü arada bir aktarma hızlarının büyük veya detaylı bir dosyadan dolayı düşmesi ve 0'a kadar inmesi normal. Seninkide HDD üstelik 30 GB olduğu için biraz bekle derim...
hdd 30 gb değil 30 gb dosya aktarıyor

Hocam yanlış anladın HDD 1 TB. Aktardığım dosya 30GB

HDD 30 GB değil 30 GB dosya aktarıyor.

O zaman büyük ihtimalle diğer arkadaşımın dediği gibi bir karmaşık dosya ile alakalı olabilir. Tavsiyem sadece en önemli dosyalarını aktarman. Windows arada güncellemelerle yiyor bizi :D eskiden bana da olmuştu ve bende senin gibi yeni hesap açmıştım.

O zaman büyük ihtimalle diğer arkadaşımın dediği gibi bir karmaşık dosya ile alakalı olabilir. Tavsiyem sadece en önemli dosyalarını aktarman. Windows arada güncellemelerle yiyor bizi :D eskiden bana da olmuştu ve bende senin gibi yeni hesap açmıştım.
Hocam yanlış anladın HDD 1 TB. Aktardığım dosya 30GB
.

Yeni konular

Geri
Yukarı