Dosya "Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük" Hatası

Daha fazla  
Merhaba, flash belleğimde yer olmasına rağmen bu hatayı alıyorum. Sanırım sorun FAT32 olması ile ilgiliymiş ama ben flasha 4K film atıp TV'de izlemek istiyorum, bu yüzden TV'nin okuması için FAT32 olması gerekiyor. NTFS formatında hata alıyorum televizyon da. Bunun çözümü nedir? Kullandığım TV Vestel 65UA9090.

exFAT olarak biçimlendirmeyi deneyin. NTFS'yi̇ görmesi lazım aslında eski Vestel TV'ler bile destekliyor NTFS'yi.

Şu anda bunu deniyorum bakalım olacak mı?

Bunu Flash ile Torrent oyun taşırken yaşıyordum. Eğer flash üzerinden oynatmayacaksanız WinRAR ile dosyayı ikiye bölebilirsiniz.

Flash üzerinden oynatacağım hocam.

exFAT olarak biçimlendirmeyi deneyin. NTFS'yi̇ görmesi lazım aslında eski Vestel TV'ler bile destekliyor NTFS'yi.

Maalesef sorunumu çözmedi. TV'nin kitapçığında sadece FAT32 desteklediği yazıyor.

Son düzenleme:
Var hocam. 30GB Torrent'i 2 GB boyutta parçalayıp öyle taşıyorum ben. Flash bellek 32 GB olmasına rağmen 10GB civarı doldurabiliyorum. 64 GB olanı kullanınca 30GB kadar doldurabiliyorum.

Yok beni yanlış anladınız, ben aynı anda veri yazmaktan bahsediyorum tek dosya halinde parçalamadan. 4K film indirdiğim için parçalamam çok uzun sürer onun için tek parça halinde atmam lazım ama oda mümkün değil sanırım.

Geri
Yukarı