Dosya ikonları (.ico) kendi kendine siliniyor

synaphi

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar ben masaüstü daha güzel gözüksün diye dosyalar için icon indiriyorum, hepsini uyguluyorum ama bir süre sonra kendiliğinden siliniyor ikonlar. Bu ne ile alakalı olabilir bir yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben masaüstü daha güzel gözüksün diye dosyalar için icon indiriyorum, hepsini uyguluyorum ama bir süre sonra kendiliğinden siliniyor ikonlar. Bu ne ile alakalı olabilir bir yardımcı olursanız sevinirim.

Büyük ihtimalle ikonları uygulayıp sonra o indirdiğiniz görselleri siliyorsunuz. Yapacağınız bütün ikonları bir klasöre toplayın. Sonra taşımayacağınız bir yere alın. Sonra ikonları uygulayın böylece silinmez.

Program simgelerinin görünümlerini değiştirdiğiniz .ico uzantılı dosyaları indirildiği ya da uygulandığı klasörün dışında bir yere aktardığınızda artık o konumda o fotoğrafların olmadığını anlayacak ve simgeler kendi kendine silinecektir. Simgelerin görünümlerini değiştirdiğiniz veya uyguladığınız klasöre tekrardan indirebilirsiniz veya aktarabilirseniz bu sorun yaşanmayacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı