Dosya uzantılarını değiştiremiyorum

4ndy632

Femtopat
Daha fazla  
Dosya uzantılarını değiştiremiyorum, her şeyi denedim ama olmuyor Dosya Gezgini seçeneklerinden düzelttim olmadı PC'yi sanallaştırdım olmadı geri dönüş sağlayın l teşekkür ederim şimdiden.

Masaüstünde gözüküyor bir de WinRAR'dan açıp dosyanın uzantıyı değiştirmeyi dener misiniz?

Dosya Ekleri

• 1691407267386.png
    1691407267386.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 20
Örneğin böyle yapabilirsiniz WinRAR'dan.

1691407528782.png

1691407547106.png

Burada olması gerekiyor dosya uzantılarını göster ayarının

Dosya Ekleri

• 1691407355655.png
    1691407355655.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 21
Tam açıklayıcı olmamışım galiba arkadaşlar bu benim Dosya Gezgini üzerinden yaptığım ayarlamalar, WinRAR üzerinden ayarları yap demişsiniz o biçimde nasıl olacak ki onu yapmayı bilmiyorum bir de arkadaşımın önerisi üzerine BIOS'tan PC'yi sanallaştırdım gene de bir şey olmadı. @Tahaps1YT @SpeeQ @YunusYENEROGLU uzantıları hala göremiyorum.

Dosya Ekleri

• ekranns.png
    ekranns.png
    37,8 KB · Görüntüleme: 41
  • ekranns.png
    ekranns.png
    37,8 KB · Görüntüleme: 15
Tam açıklayıcı olmamışım galiba arkadaşlar bu benim Dosya Gezgini üzerinden yaptığım ayarlamalar, WinRAR üzerinden ayarları yap demişsiniz o biçimde nasıl olacak ki onu yapmayı bilmiyorum bir de arkadaşımın önerisi üzerine BIOS'tan PC'yi sanallaştırdım gene de bir şey olmadı. @Tahaps1YT @SpeeQ @YunusYENEROGLU uzantıları hala göremiyorum.

Yazılar karışmış WinRAR'da uzantılar gözükür bir ayar var onu açarsan her yerde uzantıları görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda windows 11de uzantıları nasıl açacağımızı gösteriyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı