"Dosya" uzantılı dosyayı düzenleme

toraman28

Decapat
The Long Dark adlı oyunun Save dosyasını editleyen bir program buldum. Nasıl yapıyor diye biraz kendim bakayım dedim ve ne görsün bu gözler, dosyanın uzatısı yok. Sadece dosya olarak geçiyor. Sublimetext, not defteri ve Word'de açmayı başardım fakat okunamayacak fontta yazılmış gibi duruyor. TrID diye bir programla da(dosya uzantılarını buluyormuş) tarattım fakat hiçbir eşleşme bulamadı 12bin küsur uzantı arasından.
Save dosyasının bir örneğini buraya bırakıyorum ve işinize yarayabileceğini düşündüğüm birkaç bilgi verip Save dosyasına açtığım savaşa sizleri davet ediyorum.
'Oyun Unity oyun motoru ile yapılmıştır, C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\Hinterland\TheLongDark bölgesinde tutuluyor kaydı, Oyunun kendi özelliği olduğundan dosya erişimini zorlaştırılması normal çünkü oyunda ölünce Save dosyanız siliniyor ve oyunda kopyalamanızı istemediğinden işler karışıyor. '

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı