Çözüldü Dosyalar silinmeden nasıl format atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sesko02

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 Ti 16 gb Ram 1 hdd 1 tb 1 hdd 750 gb 1 ssd 1 tb cpu ryzen 5 5600G
Doyalar silinmeden C'deki Windows dosyanın içindeki dahil nasıl formatlanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni format attacağın zaman disk bölümünü ne silin ne de biçimlendirin. Bölümü seçip direk formata geçin. Eski Windows dosyaları korunmuş olacaktır.

Sanırım disk tek parça olabilir. Disk bölümü oluşturmayı bilmeyen ve uzun süre tek parça disk kullanan arkadaşlar mevcut.
C bölümünde Windows old isimli klasör oluşacak. Önceki bütün masaüstü, resimler, system32 ve bütün kullanıcı dosyaları orada tutulacak ama Valorant tekrar kurulu olarak oynanamayacak. Ona ait dosyalar veya yedekler olacak ama Valorant oynamak için yeni sisteme kuracaksınız.

C bölümünde Windows old isimli klasör oluşacak. Önceki bütün masaüstü, resimler, System32 ve bütün kullanıcı dosyaları orada tutulacak ama Valorant tekrar kurulu olarak oynanamayacak. Ona ait dosyalar veya yedekler olacak ama Valorant oynamak için yeni sisteme kuracaksınız.

Yani Valorant'ın dosyaları siliniyor bir de benim masaüstüm e diski oradaki her şey oldamı gideçek.

Yani Valorant'ın dosyaları siliniyor bir de benim masaüstüm e diski oradaki her şey oldamı gideçek.

Ben Valorant'ın nereden çalıştırıçamı biliyorumda ondan soruyorum.

Valorant nasıl oynanır ve nedir bilmem ama oyunun dosyaları silinmeyecek sadece yeni sisteme kurulması gerekecek. Eğer kayıt dosyasını sistem içinde saklıyorsa önceki oyun kaydına ulaşacaksın.

Valorant nasıl oynanır ve nedir bilmem ama oyunun dosyaları silinmeyecek sadece yeni sisteme kurulması gerekecek. Eğer kayıt dosyasını sistem içinde saklıyorsa önceki oyun kaydına ulaşacaksın.

Yani oyun exesi filan kalaçak orada.

Kankam emin olamadım diyelim ki Steam'den PUBG indirdik System32ye old windowsdamı oluyor o oyunun dosyalrı internet kötüde GTA 5 1 ayda filan indirdi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı