Dosyayı indirmeden VirusTotal'e taratmak mümkün mü?

Hocam ben size yanlış linki attım sanırım kusura bakmayın gerçekten :(. Çok şey istemiş olacağım kusura bakmayın ama şu videodaki 2 linke de bakabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben size yanlış linki attım sanırım kusura bakmayın gerçekten :(. Çok şey istemiş olacağım kusura bakmayın ama şu videodaki 2 linke de bakabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı üstte attıklarım geçerli.

1659461644204.png

Hocam ben bu son attığım videodaki linklerden indirmiştim ve bilgisayarıma ravantivirus ravvpn gibi programlar inmişti ve çok fazla CPU yiyen bir program daha çalışıyordu. Cidden temiz mi?

İlgili dosyaların Hybrid Analysis raporu gerekiyor o zaman.

Ayrıca videodaki Cheat Engine linki güvensiz. Kendi sitesinden indirmeniz daha sağlıklı olur.

Ayrıca videodaki Cheat Engine linki güvensiz. Kendi sitesinden indirmeniz daha sağlıklı olur.
Farkındayım hocam. 1 ay önce dikkatsizlik yaparak indirmiştim o zaman sistemimde AV de yoktu virüs indi işte. Güvenli moda alıp temizlemeye çalışmıştım. Güveli modda tam olarak silememişimdir endişesiyle Kaspersky ile tam tarama yaptım ama virüs bulamadı. Şuan yok mudur sizce?

Farkındayım hocam. 1 ay önce dikkatsizlik yaparak indirmiştim o zaman sistemimde av de yoktu virüs indi işte. Güvenli moda alıp temizlemeye çalışmıştım. Güveli modda tam olarak silememişimdir endişesiyle Kaspersky ile tam tarama yaptım ama virüs bulamadı. Şu an yok mudur sizce?

Büyük ihtimalle gitmiştir ama emin olmak için EEK ve ESET Scanner ile taratmanızı tavsiye ederim.

Büyük ihtimalle gitmiştir ama emin olmak için EEK ve ESET Scanner ile taratmanızı tavsiye ederim.
Hocam bir şey daha sormak istiyorum size. Bilgisayar kapanırken böyle ufak bir uyarı hemen gelip gidiyor. Uyarıdaki programın ismi veya fotoğrafı yok. Linkini bırakıyorum bakabilir misiniz? Virüs değildir değil mi?

Hocam bir şey daha sormak istiyorum size. Bilgisayar kapanırken böyle ufak bir uyarı hemen gelip gidiyor. Uyarıdaki programın ismi veya fotoğrafı yok. Linkini bırakıyorum bakabilir misiniz? Virüs değildir değil mi?

Bunun için yeni bir konu açın.

Geri
Yukarı