Dosyayı silmeye çalışınca "İzin alın" hatası

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
Bir dosyayı sileceğim X'den izin al diyor. Halbuki X benim zaten. Bu arada X dediğim benim Windows 10 kullanıcı ismim. Çözümlerinizi bekliyorum.
Konuyu anlamadıysanız kısaca 'kendimden izin almamı istiyor'

Bir dosyayı sileceğim X'den izin al diyor. Halbuki X benim zaten. Bu arada X dediğim benim Windows 10 kullanıcı ismim. Çözümlerinizi bekliyorum.
Konuyu anlamadıysanız kısaca 'kendimden izin almamı istiyor'

Dosya ne ile ilgili başka bir program tarafından kullanılıyorsa silinemeyebilir.

Eğer Windows'a ait bir dosyaysa kendinize izin verseniz bile silemezsiniz. Bunun normal program olduğunu varsayıyorum, ilk hata programın arka planda çalışan bir bileşeni vardır çalıştığı için izin vermez. Eğer çalışmadığı halde izin vermiyorsa klasöre sağ tık yapıp özelliklere girin, güvenlik kısmından kullanıcınıza tam kontrol iznini verip tamama tıklayın silinir. Yapamadıysanız bu videoya bakın.

Eğer Windows'a ait bir dosyaysa kendinize izin verseniz bile silemezsiniz. Bunun normal program olduğunu varsayıyorum, ilk hata programın arka planda çalışan bir bileşeni vardır çalıştığı için izin vermez. Eğer çalışmadığı halde izin vermiyorsa klasöre sağ tık yapıp özelliklere girin, güvenlik kısmından kullanıcınıza tam kontrol iznini verip tamama tıklayın silinir. Yapamadıysanız bu videoya bakın. R çalışıyorum fakat

Bir tane uygulama resmini silmeye çalışıyorum ve güvenlik kısmında zaten yetkim var sorun bu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı