DotA 2 Oyununa Başlıyacağım

Donanimci44

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bu oyuna başlayacağım taktik alacağım sizden ve ne yapmalıyım steam 'den ekleyin.

coolgamer990

Hero önerin ve rolleri anlatın carry vb. varmış.

Bilgisi olan yok mu ?

Yaklaşık 2006 dan beri dota oynuyorum. Diger strateji oyunlarından çok farklı son noktası diyebiliriz. Bağımlılık yapmasın dikkat et :) İtemlerin ne işe yaradığını ögrenmeden başlayabilirsin. Sonra hero özellikleri ve skillerinin ne işe yaradığı. Reflexlerini geliştir. Eğer bunları geliştirdikten sonra tekrar yardımcı olurum yazarsan, beni etiketleyip.

2008 den beri dota 1 ile başladım lol ve dota2 ile devam ettim ama ilk aşamayı oynaya oynaya atlatmanızı öneririm, daha önce moba tarzı oyun oynamadıysanız ilk başlarda kötü oynamanız çok normal heroları deneye deneye kendinize uygun olan heroları belirleyin ilk aşamayı bu şekilde atlatın zaten sonrasında youtubedan büyük maçları izleyerek kendinizi geliştirirsiniz şuan zaten videoları izleseniz ne olduğunu tam anlayamayabilirisiniz.

neresinden başlasam bilmiyorum..
invoker, chen, shadowfiend, pudge, meepo :dur: oynamayacağın herolar
crystal maiden, lich, lion, jakiro gibi creep ihtiyacı olmayan destek (support) sınıfı herolar oynayabilirsin.Düşmanı yakalarsın ve engellersin creep ve kill leri oyunu sırtlayan herolara bırakırsın. Ward satın alırsın takıma faydalı olacak itemler yaparsın.
Ama asıl tavsiyem yolun başındayken vazgeç bu oyundan..okul uzatmaya sebep olacak nadir oyunlardan :cry:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı