DotA 2'ye başlanır mı?

Başlanır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    53
Dota 2 de 3500 saatim vardı ve hile yüzünden bıraktım oyunu 😒

Oyunda artık script çok fazla ve bunu google yazarak bulup indirebiliyorsun.

Parayla satılan ve sürekli güncellenen versiyonları bile var.

Adamlar 0 delay ile 8 tuşa birden basıyorlar.

Botsuz oyun bitiren Sky Mage gördüm🤠

Ben BKB açamadan üstüme tüm skilleri yardıran Sky Mageler gördüm.

Otomatik Blade Mail açan Script bile var. Karakterin üstüne alman yetiyor.

Kısaca oynanmaz çünkü her ne kadar eğlence için oynasan da, dereceli maçlar da rekabet yüksek.

Hile yüzünden kimse kaybetmek istemez.

Bu kanal da cheater adlı videoları izleyebilirsin. O zaman daha rahat anlarsın.
Bence her gördüğün iyi oyuncuyu hile zannediyorsun. DotA 2'de her zaman hile olmuştur fakat bu MOBA'da olan hileler her zaman diğer oyunlara kıyasla çok azdır. MOBA'da hilenin çok az olduğu bilinen bir gerçek. İnternete normal bir online oyunun hilesini aratırsan tabi bir sürü sonuç çıkacaktır. Valve'nin DotA 2'nin en azından hile sorunuyla baş ettiğini ve fixlediğini düşünüyorum.

Merhaba, Valve reisin bir oyunu olduğu için DotA 2'ye hafiften başlamayı düşünüyordum bir ara fakat kafam karışınca bırakmıştım. MOBA türü oyun hiç oynamamıştım da. Ayrıca Team Fortress 2'ya güncelleme getirmek yerine neden DotA 2'ye getirdiğinide merak ediyordum.

Oyunu özet şeklinde anlatır mısınız? Oynamaya değer mi?
Dota 2 çok karışık gelecektir sana. İllaki bir MOBA oyuna girişmek istiyorsan Heroes of the Storm oyna derim. Blizzard yapımı, çok basit ve eğlenceli bir MOBA.

Okulum, işim yok. Sadece param ve vaktim var diyorsanız başlayabilirsiniz. Aksi takdirde önermiyorum.
Usta olmadan, sadece birkaç el atıp çıkmak için oynanır mı?

Geri
Yukarı