DotA 2'ye başlanır mı?

Bence o düşünceden yol yakınken ayrıl. Yoksa sen de buna dönüşebilirsin.
Eki Görüntüle 783214
FPS oyuncusu olduğumdan deli gibi oynamayacağıma eminim.
Hiç başlamayın hiç strese girmeye gerek yok hayatını mahvedebilir bu oyun. Gerçi bu oyun olmazsa başka bir şey olacak yine de uzak durun bağımlılık yapıyor.
Stres falan geçici :D
Oyun güzel ancak tek başınıza oynamanızı önermem.
Maalesef, oynayabileceğim arkadaşım yok
Lütfen başlamayın.
Neden?

@Osman Tuç benim attığım yazıyı inşallah o konuya girip okumuşsunuzdur.
Oyun zor ama öğrendiğinizde bırakmanız da çok zor oluyor.
Arkadaşsız oynamak biraz sıkıcı olabilir arkadaşlarınızı başlatmaya çalışın.

@Osman Tuç benim attığım yazıyı inşallah o konuya girip okumuşsunuzdur.
Oyun zor ama öğrendiğinizde bırakmanız da çok zor oluyor.
Arkadaşsız oynamak biraz sıkıcı olabilir arkadaşlarınızı başlatmaya çalışın.
Bu adamı izliyorum gayet güzel anlatıyor. Oyunum az önce indirildi. Birazdan girip botlarda oynacayacağım. Arkadaşlarım başlamıyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adamı izliyorum gayet güzel anlatıyor. Oyunum az önce indirildi. Birazdan girip botlarda oynacayacağım. Arkadaşlarım başlamıyor maalesef.

En azından ilk 50 saatinizi botlara karşı olarak oynayın. 100 saat bile oynasanız daha iyi olur.
Ardından ise Turbo mod ile devam edin artık 250 saati geçtikten sonra normal oyuna girebilirsiniz.
Turbo mod daha hızlı ve daha Seri'dir. Normal mod ile 1 saati geçiyor genel olarak.

En azından ilk 50 saatinizi botlara karşı olarak oynayın. 100 saat bile oynasanız daha iyi olur.
Ardından ise Turbo mod ile devam edin artık 250 saati geçtikten sonra normal oyuna girebilirsiniz.
Turbo mod daha hızlı ve daha Seri'dir. Normal mod ile 1 saati geçiyor genel olarak.
Ben 5-6 bot maçı atıp direkt girerim diyordum :D

Ben 5-6 bot maçı atıp direkt girerim diyordum :D.

Girersiniz ama delirirsiniz üzerine küfür yersiniz. Oyun zor olduğundan dolayı çoklu karaktere alışmanız gerekir. Ayrıca itemleri tanıma vs var. O yüzden en az 50 saat botlara karşı kademeli olarak oynamakta fayda var.

Hocam gidin güzel güzel Fallout: New Vegas, Half life 2 gibi oyunlar oynayın mesela GTA 4 falan oynayın ama ona bulaşmayın.

Geri
Yukarı