DotA 2'ye başlanır mı?

Osman Tuç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk öncelikle büyüdüğümden beri FPS oyunları ile büyüyen bir çocuğum. MOBA oyunlarla alakam yok. Sadece 10 saat LoL becerim falan var. Sizce DotA'ya başlanır mı? Ayrıca sistemim kaldırır mı? Oynarsam hangi ayarlarda oynarım, kaç FPS alırım? Başka oyun önerisi de alabilirim MOBA, FPS, hikayeli ve benzeri.
Sistemim:
i3 2120, 8 GB (4x2) 1333MHz, HD 5450 1GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o düşünceden yol yakınken ayrıl. Yoksa sen de buna dönüşebilirsin.
1608106776213.png

DotA 2 LoL'e göre çok daha zor ve ayrıntılı, yeni başlayacaksınız toxic'liği yüzünden LoL'e de başlamayın derim çok berbat kitlesi var 2 gün önce sildim oyunu.

Arkadaşlar ilk öncelikle büyüdüğümden beri FPS oyunları ile büyüyen bir çocuğum. MOBA oyunlarla alakam yok. Sadece 10 saat LoL becerim falan var. Sizce DotA'ya başlanır mı? Ayrıca sistemim kaldırır mı? Oynarsam hangi ayarlarda oynarım, kaç FPS alırım? Başka oyun önerisi de alabilirim MOBA, FPS, hikayeli ve benzeri.
Sistemim:
i3 2120, 8 GB (4x2) 1333MHz, HD 5450 1GB.

İlk başladın mı çok küfür yersin geliştiğindede sen yeni başlayanlara söversin bir Dota klasiği.

Keyif alabilmek için uzun süreni ayırman lazım ben 4 saat dayanabilmiştim gelen geçen tokatlıyordu. Eşek falan var oyunda değişik oyun.

Bu konuda uzun bir bilgilendirme yaptım okuyun ondan sonra oynayıp oynamamaya karar verin.
LoL'de türkler var ise DotA'da Rus'lar var iki türlüde sinir oluyorsunuz. Ayrıca DotA yetenek ve kill oyunu değil strateji oyunu, ne kadar iyi beynini çalıştırırsan o kadar iyi oynarsın. 0/20 iken 20/5 adamı bile kesme şansınız olabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı