DotSetupSDK.dll nedir?

MuhammedAli00

Femtopat
Daha fazla  
Arada bir Malwarebytes ile tarama yaparım. Bugün bir şey buldu. Virüs olabilir mi acaba? Araştırdım ama bir şey bulamadım pek. Sormak istedim. Bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siteyi Türkçeye çevirip az çok bir şeyler anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siteyi Türkçeye çevirip az çok bir şeyler anlayabilirsiniz.

Ben bu sayfaya girip okudum zaten ama çok fazla bir şey anlamadım bu konuyla ilgili.
Siz bilgiye sahipseniz bana özet geçermisiniz acaba

Ben bu sayfaya girip okudum zaten ama çok fazla bir şey anlamadım bu konuyla ilgili.
Siz bilgiye sahipseniz bana özet geçermisiniz acaba
Kısaca bir sorun teşkil etmediği yazıyor. Kaspersky yükleyip tam tarama yapabilirsiniz.

Sanırım MEmu Emulator'e ait bir dosya. Birkaç gün önce ben de yükleyip daha sonra silmiştim. Aynı dosyayı ben de gördüm. Eğer sendeki bu dosya ile benim gördüğüm dosya aynı ise Virus Total'de bu şekilde gözüküyor.

Hayır bu şekilde değildi sizinki farklı peki sizce nedir bir virüs olabilir mi?
Ben emülatör falan yüklemedim normal bir tarama yaparken karşılaştım anlamadım durumu.
VirusTotal yardımıyla 6 tane antivirüs uygulamasının şüpheli bulduğunu öğrendim umarım bir virüs değildir.

Son düzenleme:
Hayır bu şekilde değildi sizinki farklı peki sizce nedir bir virüs olabilir mi?
Ben emülatör falan yüklemedim normal bir tarama yaparken karşılaştım anlamadım durumu.
VirusTotal yardımıyla 6 tane antivirüs uygulamasının şüpheli bulduğunu öğrendim umarım bir virüs değildir.
Benimkisi PUP olarak geçiyor virüs değil o yüzden. Fakat DotSetupSDK adlı dosyayı kullanan belki başka bir program vardır. Benimkisi MEmu ile geldi mesela. En iyisi Virus Total'de çıkan sonucu Google'da aratmak. Aratınca ne olduğu çıkar belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı