Çözüldü Double driver güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F4T1H

Hectopat
Yer
uşak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650, i5 9400f, 2x8gb ram (amd ekran kartları çöp)
Meslek
mezun :(
İnternette bir video gördüm format atmadan önce bu programla yedek alıyordu, format sonrasında tekrar aynı program ile yedeği kuruyordu ve kurulan sürücüler sıkıntısız çalışıyordu, ancak bende indirip çalıştırmadan önce VirusTotal'de tarattım ancak 2 tanesi sorun buldu.

Çözüm
Güvenli değildir.

Bu antivirüs ile tarama yapmanızı öneririm.

Neden ve nereden böyle bir kanıya vardınız acaba? Bir şey söylüyorsanız lütfen kanıt da sunun.

Ben gerekli verileri sunayım. Any.run raporu, Hybrid Analysis raporu, Intezer Analyse statik analiz raporunu ve Intezer Analyse dinamik analiz raporunu buraya bırakmış olayım.

@F4T1H işin aslı şu ki bu program sistem verilerine erişiyor ve onları kaydediyor, bu yüzden bu saçma antivirüs yazılımları VirusTotal üzerinde zararlı olarak algılamış. Resmi sitesinden indirdiğinizi kullandığınız sürece kullanmanızda bir sakınca görünmüyor, bilginize.
Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli değildir.

Bu antivirüs ile tarama yapmanızı öneririm.

Neden ve nereden böyle bir kanıya vardınız acaba? Bir şey söylüyorsanız lütfen kanıt da sunun.

Ben gerekli verileri sunayım. Any.run raporu, Hybrid Analysis raporu, Intezer Analyse statik analiz raporunu ve Intezer Analyse dinamik analiz raporunu buraya bırakmış olayım.

@F4T1H işin aslı şu ki bu program sistem verilerine erişiyor ve onları kaydediyor, bu yüzden bu saçma antivirüs yazılımları VirusTotal üzerinde zararlı olarak algılamış. Resmi sitesinden indirdiğinizi kullandığınız sürece kullanmanızda bir sakınca görünmüyor, bilginize.

Son düzenleme:
Çözüm

Daha önceden indirmiştim ve trojan olarak algılamıştı Avast.

Yanlış bilgi verdiğim için kusura bakmayın.

Daha önceden indirmiştim ve trojan olarak algılamıştı Avast.

Yanlış bilgi verdiğim için kusura bakmayın.

Avast'a güven olmaz. Güvenli dediği virüslü çıkıyor, güvenli değil dediği sıkıntısız çıkıyor.

Geri
Yukarı