Download ve upload hızınız kaç?

TV ile beraber olduğu için açıkçası uygun geliyor. Apartmandaki kutu değiştiğinde 200 Mbps paketine geçmeyi düşünüyorum. O zaman 20 Mbps yükleme hızı verecek.

Türk Telekom altyapısıyla TurkNet daha mantıklı olurdu bence. Benzer hizmet ama yarı fiyat.
O zaman iyi olur. Mevcut altyapılarda kutu değişimi yapılması için siz mi uğraştınız? Yoksa KabloNet kendisi mi hareket etti? Altyapınız GPON mu ayrıca?
Çok soru sordum, kusura bakmayın.

Bizim taahhütümüz olduğundan dolayı TurkNet'e geçmedik. Yoksa çok ucuzdu. 😐

Mevcut altyapılarda kutu değişimi yapılması için siz mi uğraştınız?
Kendim bir şey yapmadım. Bir gün gelip RFoG ile değiştirdiler altyapıyı. İleride fiber ile değiştireceklermiş. Şu anda RFoG var yani. Kablonet'te 200 Mbps ve üzeri paketler için de GPON gerektiği için şu an da en fazla 100 Mbps indirme ve 20 Mbps yükleme hızı olan pakete geçebiliyorum.

Kendim bir şey yapmadım. Bir gün gelip RFoG ile değiştirdiler altyapıyı. İleride fiber ile değiştireceklermiş. Şu anda RFoG var yani. Kablonet'te 200 Mbps ve üzeri paketler için de GPON gerektiği için şu an da en fazla 100 Mbps indirme ve 20 Mbps yükleme hızı olan pakete geçebiliyorum.

Ben de senelerdir RFoG vardi zaten. 3 senedir internet saglayicim Vodafone. Eski hizim 500 mBit down, 50 mBit up. 1 haftadir yeni güncelleme yapildi kullandigim tarifeye ayni fiyata 1 Gbit down 50 mBit up veriyorlar. Gayet memnunum :)

WqmCDbxJ48.jpg

Download yaptigim icin ayni anda 80 mBit düsük gösterdi, sonuc bu :)

Geri
Yukarı