Download vs upload

Karaione

Hectopat
Durum eklediğim ekran görüntüsünde olduğu haldeyken Twitch üzerinden canlı yayın izlemekte zorlanıyorum. Bilmediğimden soruyorum uploadun bu derece düşük olması etki eder mi? Bu konu için yapabileceğim bir şey var mı? Normal paketim 10'a 10.

Dosya Ekleri

• Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum eklediğim ekran görüntüsünde olduğu haldeyken Twitch üzerinden canlı yayın izlemekte zorlanıyorum. Bilmediğimden soruyorum uploadun bu derece düşük olması etki eder mi? Bu konu için yapabileceğim bir şey var mı? Normal paketim 10'a 10.
Ekran görüntüsünü eklemeyi unutmuşsunuz sanırsam.

Yayın izlerken, oyun indirirken karşıdan veri alırsınız ve burada "Download" önemlidir. Yayın yaparken veya karşıya bir dosya aktarırken ise "Upload" kullanırsınız. Yani upload hızınız ile video izlemek arasında bir ilişki yok.

Ekran görüntüsünü eklememişsin.Ayrıca upload ile twitch'te yayın izlemenin alakası bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı