DP to VGA kablo nereden bulunur?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    54,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 1.PNG
    1.PNG
    54,6 KB · Görüntüleme: 21
Nasıl yapıyorsun anlatır mısın ?
Rica etsem nasıl yaptığını açıklayabilir misin? Benim 1600X900 fakat çok 1920X1080 kullanmak istiyorum. Ve gözle görülür bir fark var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılar falan pikselleşiyor pek önermem birden fazla işlem yaptığım için böyle kullanıyorum yoksa orijinal çözünürlük tercih ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılar falan pikselleşiyor pek önermem birden fazla işlem yaptığım için böyle kullanıyorum yoksa orijinal çözünürlük tercih ederim.

Anladım. En iyisi kendi çözünürlüğünde kullanmak. Benim size bir sorum var. Hiç o ekran kartını HDMI veya Display Port monitörüyle kullandınız mı? Mesela şu an 700 800 TL vermeye değer mi? VGA dönüştürücü kullanmak yerine.

Anladım. En iyisi kendi çözünürlüğünde kullanmak. Benim size bir sorum var. Hiç o ekran kartını HDMI veya Display Port monitörüyle kullandınız mı? Mesela şu an 700 800 TL vermeye değer mi? VGA dönüştürücü kullanmak yerine.
Açıkçası dönüştürücülerin renklerde falan eksik kaldığını duymuştum ama deneyimleyince öyle olmadığını gördüm. HDMI veya DP monitörüm olmadığı için deneyemedim ama monitörümü iki sistemdir kullanıyorum dönüştürücü normal VGA kablosu bi fark yok. İleride bütçeniz olursa monitör alırsınız zorlamaya gerek yok şahsen ben öyle yapacağım.

Açıkçası dönüştürücülerin renklerde falan eksik kaldığını duymuştum ama deneyimleyince öyle olmadığını gördüm. HDMI veya DP monitörüm olmadığı için deneyemedim ama monitörümü iki sistemdir kullanıyorum dönüştürücü normal VGA kablosu bir fark yok. İleri de bütçeniz olursa monitör alırsınız zorlamaya gerek yok şahsen ben öyle yapacağım.

Anladım çok teşekkür ederim. Eğer gerçekten çok büyük bir kalite farkı olsaydı sistemimden kısıp onu alacaktim. Sağ olun tekrardan.
@sivurant sonuç nedir? Ekran kartınız elinize ulaştı mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı