DPC Watchdog Violation hatası

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Arkadaşlar benim de böyle bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim işletim sistemim Windows 10 1803 format attım sürücüleri güncelledim ama yine tekrar tekrar bu hatayı alıyorum bilgisayarım kilitleniyor. 1 dakika boyunca işlem yapamıyorum sonra bu konu başlığındaki hatayı alıyorum. Minidump dosyalarım aşağıdadır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Eset kaldırın. Neden RS4 kurdunuz?
Apple cihazınızı takmayın veya yazılımlarını kaldırın. Güncel değilse güncelleyin. Wireless sürücünü güncelle.Yazıcı sürücünü güncelle. Siemens ne cihaz takıyorsunuz veya yazılım?
Malwarebyte ile sistemini tarat. BIOS'un A17 değilse güncelleyin:
https://downloads.dell.com/FOLDER04330177M/1/Latitude_E6510_A17.exe

Bios güncel RS4 kurmamın sebebi windows yazılımı güncel değildir diye kurdum önceki 1709 da yaptı Siemens programı PLC ve Bilgisayar yazılımcısıyım o yüzden kullanıyorum ESET ise satın alınmıştı o yüzden kuruluydu lisansın bitmesine az kaldı kaldıracağım zaten beğenmiyorum wireless sürücüleri Driver Booster ile güncel Slimdrivers ile güncel İNTEL'in kendi programı ile güncel aygıt yöneticisi ile güncel gözüküyor

Driver Booster ile güncel Slimdrivers ile güncel
Çok güzel yardım hakkınızı da kaybetmiş bulunuyorsunuz onları kullandığınız için. Format atmadan tarafımca yardım edilmeyecek bilginiz olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı