"Dpc watchdog violation" hatası

Dediklerim hala duruyor. Bir şey yapmadan hala çözüleceğini zannediyorsunuz. Bu şekilde devam.

"Yeni dosyaları yükledim tekrardan. Dediğiniz programları sileceğim şimdi. "

Bir şey yapmadan çözüleceğini zannetmiyorum. Bu şekilde ise devam etmiyorum yazdığım gibi söylediğiniz programları silip ondan sonra 2004 sürümüne geçiş yapacağım Murat bey. Yardımlarınız için de teşekkür ederim. Programları silip 2004 sürümüne geçip tekrardan bir sorunum olursa konu üzerinden dönüş sağlayacağım. @Recep Baltaş .

Peki dün yazdığımda niye yapmadınız? Önemsemiyorsunuz ki, bu güne tekrar hata alınca ve yazınca yapma gereği duydunuz.

Geçiş yaptığınızda ne olacağını yazdım kendin bilirsin.

Maalesef her saniye her vakit bilgisayarın başında oturamıyorum murat bey. Yaşantımı devam ettirebilmem için herkes gibi insanların da çalışması gerekiyor. Bugün bilgisayarın başına oturduktan sonra hatayı tekrar aldığım için bilgilendirmek dönüş yapmak istedim ve belirttiğim gibi önerdiğiniz gibi silmem gereken programları şimdi sileceğim ve böyle devam edip hata alıp almadığıma bakıp tekrardan konu üzerinden dönüş sağlayacağım.

Programları sildim murat bey bir problem olursa konuya tekrar dönüş sağlayacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı