Dpc_ Watchdog _Violation Hatası

Wifi adaptörünüz Windows 10 işletim sistemine uyumlu. Donanımsal bir arıza yoksa hata almamanız gerekli.
Ekran kartını güncelleştirdim. Tp link driverini yükledim. Realtek yazılımını güncelleştirdim. Windows’u güncelleştirme denetleme için tıklıyorum ama herhangi bir güncelleme çıkmıyor. Windows güncel değil demiştiniz. Başka nasıl güncelleştirebilirim?

Sayılmaz.
__
Wireless adaptör kaynaklı sorun. Sürücüleri güncel değilse güncelleyin. Windows güncel değil güncelleyin.
DDU rehberine göre anlatımı uygulayın. Güncel GPU sürücünüzü ardından yükleyin.
Realtek sürücünüzü de güncelleyin.
Yanlış alıntı yapmışım. Windows güncel değil demiştiniz. Başka yolu var mı acaba?

Wifi adaptöründeki problem devam ediyor. Başka sistemde mavi ekran vermediğine emin misiniz? Bir süre farklı sistemde deneyin. Mavi ekran hatası almazsanız wifi adaptörü yeni sisteminize takılı şekilde Windows 10 x64 temiz kurulum gerçekleştirin. Tekrar mavi ekran hatası alırsanız wifi adaptörünü garantiye verin.

Wifi adaptöründeki problem devam ediyor. Başka sistemde mavi ekran vermediğine emin misiniz? Bir süre farklı sistemde deneyin. Mavi ekran hatası almazsanız wifi adaptörü yeni sisteminize takılı şekilde Windows 10 x64 temiz kurulum gerçekleştirin. Tekrar mavi ekran hatası alırsanız wifi adaptörünü garantiye verin.
Teşekkürler. Sorun kesin wifi adaptöründe değil mi? Başka wifi alıcısı alacağım o zaman. Bunu laptopta kullanacağım. Önereceğiniz wifi adaptör var mı?
Satın aldığım sitede desteklenen sistem olarak Windows 10 yok.
Desteklenen İşletim Sistemleri:
Windows 7 32/64bits, Windows Vista 32/64bits, Windows XP 32/64bits

Ürününüzün Windows 10 işletim sistemini desteklediğini söylemiştim.

Download for TL-WN823N | TP-Link

Fiyat performans olarak TL-WN722N öneririm. Fakat önce arızayı tavsiye edilen yönergeler ile kesinleştirin.
Dün sizin verdiğiniz driveri kurdum. Dün başka hata vermedi. Bugün bilgisayarı açtığımda hiçbir şekilde internete bağlanamadım. Bütün driverları tek tak denedim. Ardından mavi ekran verip kapandı. İnternet olmadığı için atamıyorum.

Wifi adaptörünüz arızalı. Arızayı doğrulamak için bir süre wifi adaptörsüz cihazı kullanın veya farklı bir wifi adaptörü ile deneyin.
Geçen haftaya kadar laptopumda kullanıyordum ve hiç böyle bir hata vermiyordu. Şimdi bir anda mavi ekranlarla beraber hatalar vermeye başladı. Yazılımla ilgili bir sorun gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı