Dpc_ Watchdog _Violation Hatası

Onu dün paylaştım. Güncel sayılır.
Sayılmaz.
__
Wireless adaptör kaynaklı sorun. Sürücüleri güncel değilse güncelleyin. Windows güncel değil güncelleyin.
DDU rehberine göre anlatımı uygulayın. Güncel GPU sürücünüzü ardından yükleyin.
Realtek sürücünüzü de güncelleyin.

Sayılmaz.
__
Wireless adaptör kaynaklı sorun. Sürücüleri güncel değilse güncelleyin. Windows güncel değil güncelleyin.
Wifi sürücüsünü güncellediğim zaman nedense internete bağlanmamıştı. Tekrar deneyeceğim.
Windows'u güncel sanıyordum. Onu da güncelleyeyim.

Sayılmaz.
__
Biraz önce farklı bir hata daha verdi. Acaba sorunun nereden kaynaklığını nasıl görüyorsunuz?
022118-20953-01.rar

Windows Network Data Usage Monitoring sürücüsüyle ilgili bir hata almışsınız. Ağ kartı ile ilgili problem var. Lakin ilk aldığınız hata NVIDIA GPU çekirdek sürücüsü ile alakalıydı. Mavi ekran hatası aldıkça döküm dosyalarınızı paylaşın. Sistemde birden fazla sıkıntı var.

AIDA64 Extreme yazılımından HTML raporu oluşturup paylaşın.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi

Windows Network Data Usage Monitoring sürücüsüyle ilgili bir hata almışsınız. Ağ kartı ile ilgili problem var. Lakin ilk aldığınız hata NVIDIA GPU çekirdek sürücüsü ile alakalıydı. Mavi ekran hatası aldıkça döküm dosyalarınızı paylaşın. Sistemde birden fazla sıkıntı var.

AIDA64 Extreme yazılımından HTML raporu oluşturup paylaşın.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
Üstat o kadar uğraştın teşekkürler ama biraz önce tekrardan farklı bir hata aldım.
022118-20734-01.rar
Report.htm
Yeni bilgisayarda bu hataları almak çok sinir bozucu. Windows'u tekrar kursam bir faydası olur mu?

Son döküm dosyaları TL-WN823N olan wifi kartı problemini işaret ediyor. Lakin sorun yazılımsal da donanımsal da olabilir. Öncelikle önceki wifi sürücüsünü kaldırıp bu sürücüyü kurun. Mavi ekran aldıkça döküm dosyalarınızı paylaşırsınız. Wifi adaptörünü farklı bir bilgisayarda deneme şansınız varsa orada deneyin. Sürücüyü TP-LINK'in sitesinden kurun. Eğer o sistemde de mavi ekran hatası alırsanız sorun donanımsaldır. Wifi adaptörünün garantisi varsa garantiye verin.

https://static.tp-link.com/TL-WN823N_EU_US_V2_V3_170726_Wins.zip

Son döküm dosyaları TL-WN823N olan wifi kartı problemini işaret ediyor. Lakin sorun yazılımsal da donanımsal da olabilir. Öncelikle önceki wifi sürücüsünü kaldırıp bu sürücüyü kurun. Mavi ekran aldıkça döküm dosyalarınızı paylaşırsınız. Wifi adaptörünü farklı bir bilgisayarda deneme şansınız varsa orada deneyin. Sürücüyü TP-LINK'in sitesinden kurun. Eğer o sistemde de mavi ekran hatası alırsanız sorun donanımsaldır. Wifi adaptörünün garantisi varsa garantiye verin.

https://static.tp-link.com/TL-WN823N_EU_US_V2_V3_170726_Wins.zip
Haftasonu laptopta denemiştim ve herhangi bir hata vermemişti. Geçen hafta 2-3 kere daha hata verdi yeni sistem. Ardından azalmıştı şimdi tekrar başladı. Şimdi güncelleyip deniyorum hemen.
Wifi adaptörünü Windows 10 ile uyumlu değil sanırım. Sorun ondan kaynaklı olabilir mi? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı