Çözüldü DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marshie

Decapat
Anlamadığım şekilde son günlerde herhangi bir oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Nasıl çözeceğime dair bir fikrim yok. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

Son düzenleme:
Olmuş. Mavi ekran hataları çok karmaşıktır her türlü sebepleri olabilir. Eğer önemli bir verin yoksa formatlamanı öneririm. Windows Insider kullanıyorsan ve formatlarsan, kullanmayı bırak.
Dosya incelemeden konuşmayın!

Olmuş. Mavi ekran hataları çok karmaşıktır her türlü sebepleri olabilir. Eğer önemli bir verin yoksa formatlamanı öneririm. Windows Insider kullanıyorsan ve formatlarsan, kullanmayı bırak.
Başka bir sebepten ötürü bir iki ay önce formatlamıştım, sebebini öğrenip öyle format atmak istiyorum aslında. Windows Insider kullanmıyorum. Memtest86 ile test yaptım fakat hiçbir error çıkmadı.

Yanlış bilgi: Sistem dosyalarıyla alakalı sorunların tek çözümü format değildir.
Dosya incelemeden konuşmayın!

İncelemedim, Çünkü anlamıyorum. Dediğim gibi birçok sebebi olabilir. Ve sistem dosyaları ile alakalıysa çözümü kesinlikle formattan geçiyor.

Geri
Yukarı