Drag click ve jitter için Hadron mouse almak

Olaya öyle bakmamak lazım hocam. LoL veya MOBA oyunlarında sağ Click'e basmakta o zaman gereksiz değil mi?

Minecraft gibi PvP oyunlarda bu sol Click'e saniyede ne kadar fazla tıklarsanız o kadar daha avantajlı oluyor PvP denen şey. O yüzden adamın amacı daha iyi oynamaksa düşünülebilir hatta alınabilir.
Minecraft PvP deli gibi oynuyorum. Çok doğru düşünüyorsunuz.

Bu mouseları almayın kumbaraya atın. 300 TL gibi olduğunda Razer DeathAdder V2 Mini ya da Bloody A90 bakın. Roccet Kain olabilir.
Bende A101'e gelen 30 liralık klavyeyi alacaktım. 300 TL para biriktirdim şimdi GXT 890 CADA alacağım. Fazla para daha iyi kalite.

Bende Bloody A60 var drag ile 45Cps'ye kadar çıkmıştım :D hani şu butterfly bridge midir nedir onu yapıyordum hızlı Shift basmadan.

Benim bildiğim en iyi drag click ve jitter faresi aşağıdaki ürün. Bütçenizi aşabilir, ama çok iyi fare.

Ortalama bir bütçe için ise bu ürün çokça işinizi görür.

Bana sorarsan boşa israf. Sırf mouse'u yok edercesine tıklamak için harap etmek saçma.

Al, yine de istiyorsan çöp kutuna bir çöp daha ekle sanırım...
Trust GXT 105 21683 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alıyorum trust çok uzun ömürlü ufak ofis mouse modelini 5 TL felandı 7 yıl kullandım.
Benim bildiğim en iyi drag click ve jitter faresi aşağıdaki ürün. Bütçenizi aşabilir, ama çok iyi fare.

Ortalama bir bütçe için ise bu ürün çokça işinizi görür.

Ondan almak istiyorum zaten roccat modeli fakat bütçemi çok aşıyor. Bundan alıyorum sipariş vereceğim akşam. Trust GXT 105 21683 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam Trust gxt 105 aldım geliyor pazar günü. Orta segment bir marka zaten Trust ve birkaç arkadaşın drag yaptığını görmüştüm.

Ben görmedim daha ama benim garanti verdiğim mouseler bunlar geldiğinde bana da haber verin nisan ayında PC alacağım o zamanki duruma göre bende alacağım roccat ya da A60 alocam geldiğinde kaç cps yaptığını söylersiniz.

Mouse Hadron HD5673 Siyah-Mavi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Hadron HD5670 Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Hadron HD5601 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Şu arkadaşlardan birini almayı düşünüyorum. Drag ve jitter yapılacak, kısacası harap olacak. O yüzden 50-60 lira vermekten vazgeçtim. Bu paraya da Trust yok, alırsam 2 tane alacağım. Sonra uğraşamam yenisini almakla. Sizce ne yapayım? Jitter yapılır mı, 13-14 CPS'i gösterir mi? İlk ikisinden de 1 tane alıp öyle mi kullansam bilemedim, sizce ne yapmalıyım?

Kanka Drag ve jitter için rokat kain 100 aimo veya bloddy a 90 ya da blody a 70 al çok iyi rokat ta drag iyi oluyor fena ama jitter olmuyor blody a 70'e 90 da bütün hepsi oluyor bunuda alabilirsin HP Pavilion Gaming MOUSE650 de alabilirsin.

Minecraft PvP deli gibi oynuyorum. Çok doğru düşünüyorsunuz.

Bu mouseları almayın kumbaraya atın. 300 TL gibi olduğunda Razer DeathAdder V2 mini ya da Bloody A90 bakın. Roccet kain olabilir.
Bende A101'e gelen 30 liralık klavyeyi alacaktım. 300 TL para biriktirdim şimdi gxt 890 cada alacağım. Fazla para daha iyi kalite.

Minecraft için mouse gerekmiyor zaten sensör lazım değil dayanıklı olsun yeter. Hadi FPS oyunlarında sensör önemli oluyor ama Minecraft da değil.

Kanka drag ve jitter için rokat kain 100 aimo veya bloddy a 90 ya da blody a 70 al çok iyi rokat ta drag iyi oluyor fena ama jitter olmuyor blody a 70'e 90 da bütün hepsi oluyor bunuda alabilirsin HP Pavilion Gaming MOUSE650 de alabilirsin.

Biliyorum ama tersi olacak aksine A70 A60'ta jitter olmuyor kendim denedim ama fazla bir şekilde olmuyor butterfly daha iyi oluyor Bloody serisinde roccatta 15 CPS'ye kada jitter yapılıyor butterfly 20.
Bloody'de 30 40'a kadar çıkıyor bu rakam.
Kendim ilk olarak A60 ya da roccat kain 100 aimo alacağım sonra diğerini hangisini ilk almalıyım karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı