Drag clicker var mıdır?

• Konuyu başlatan hop3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Rampage SMX-G72 drag clicking var mıdır kaç CPS alır?
Yav arkadaşım okumuyorsun yazıları herhalde; kaç gündür diyorum, Drag Clicker diye bir şey yok. Drag Click senin kendin yaptığın bir şey. Farenin tuşu büyükse ve alışınca yapabilirsin. Ayrıca kaç CPS yapabileceğin de sana kalmış. Şu fare 20 CPS bu fare 30 CPS diyemeyiz. Rampage fare almanı tavsiye etmem.

Yav arkadaşım okumuyorsun yazıları herhalde; kaç gündür diyorum, Drag Clicker diye bir şey yok. Drag Click senin kendin yaptığın bir şey. Farenin tuşu büyükse ve alışınca yapabilirsin. Ayrıca kaç CPS yapabileceğin de sana kalmış. Şu fare 20 CPS bu fare 30 CPS diyemeyiz. Rampage fare almanı tavsiye etmem.
Geç cevap verdim ama drag yapmaya uygunmudur anamında yazmıştım

Drag Click : Parmağı mouse tuşunun üzerinde kaydırırken parmağın titreşimi ile birlikte hızlı bir şekilde tıklaması.

Drag Clicker : Bu ne ben de bilmiyorum:d

Drag Click Mouse : Drag Click şeklinin daha rahat yapılabileceği mouse.Böyle bir mouse türü yoktur.Sadece oyuncular çoğu mouseu deneyip aralarından seçiyor.

Drag Click Yapılamayan Mouse : Bu mouselarda Drag Click yapamazsınız.Her şeyi doğru yapmanıza rağmen max 4cps alırsınız.Bu durum sadece ucuz mouselarda geçerli değildir.Bazı pahalı mouselarda da drag click yapılamayabilir.

Mousem Drag Click yapabiliyor mu? : Sol veya sağ tuşun üzerinde double click yapmaya çalışın.Eğer tek tıklayışta 2cps veya 3cps görmüyorsa sizin mouseınız drag click yapmak için uygun bir mouse değildir.

-Technopat'ta böyle çok konu başlığı gördüm.Şu mouse drag click yapar mı yok bu mouseta 10cps üstü görmüyorum bu mouse çöp gibisinden.En yeni konulardan birinde açıklama yapmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı