Dragon Age: Dreadwolf duyuruldu

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Yeni Dragon Age oyununun resmi adı yayınlandı: Dragon Age: Dreadwolf. Oyun bu yıl çıkmayacak ama merak edilen bazı sorular etkinliklerle cevaplanacak. Çok bekletildi ve açıkçası çok bir merak edeni yok gibi görünüyor. Umarım hepimizi yanıltır.​

Son düzenleme:
Başlık yanlış. Duyuruldu olarak düzeltelim lütfen hocam.

Bu arada logoyu kimse pek sevmedi ama benim bayağı hoşuma gitti. Umarım Unreal Engine ile güzel bir da oyunu görebiliriz. Inquisition da bayağı güzeldi ama geliştirme sürecisini bilenler Frostbite'ın ne kadar saçma sapan bir şey olduğunu anlayabilir.

Başlık yanlış. Duyuruldu olarak düzeltelim lütfen hocam.

Bu arada logoyu kimse pek sevmedi ama benim bayağı hoşuma gitti. Umarım Unreal Engine ile güzel bir da oyunu görebiliriz. Inquisition da bayağı güzeldi ama geliştirme sürecisini bilenler Frostbite'ın ne kadar saçma sapan bir şey olduğunu anlayabilir.
Hocam başlığı moderatör o şekilde yapmış. Ben Dragon Age: Dreadwolf şeklinde açmıştım. İsterseniz raporlayın düzeltsinler.

Açıkçası potansiyeliyle RPG türünde zirveye oynaması gerekiyor ama TR'den kimse güvenmiyor(bi haber bi video bi tweet dahi görmedim) bu yapıma. Geçerli nedenleri de var sanırım. Oynanış nasıl olacak onu merak ediyorum.

Hocam başlığı moderatör o şekilde yapmış. Ben Dragon age: Dreadwolf şeklinde açmıştım. İsterseniz raporlayın düzeltsinler.

Açıkçası potansiyeliyle RPG türünde zirveye oynaması gerekiyor ama TR'den kimse güvenmiyor(bir haber bir video bir tweet dahi görmedim) bu yapıma. Geçerli nedenleri de var sanırım. Oynanış nasıl olacak onu merak ediyorum.

Kimsenin güvenmemesinin sebebi Bioware'in Anthem ve andromeda faciaları hocam. Hadi andromeda sırf bugları yüzünden güme gitti de Anthem tam bir facia idi. Nereden tutsan elinde kalıyordu. Üstelik sadece TR de de değil globalde de bu habere pek sevinen olmadı. Umarım bioware aklını başına almıştır da güzel bir şey görürüz yoksa diğer türlü zor...

Kimsenin güvenmemesinin sebebi Bioware'in Anthem ve andromeda faciaları hocam. Hadi andromeda sırf bugları yüzünden güme gitti de Anthem tam bir facia idi. Nereden tutsan elinde kalıyordu. Üstelik sadece TR de de değil globalde de bu habere pek sevinen olmadı. Umarım bioware aklını başına almıştır da güzel bir şey görürüz yoksa diğer türlü zor...
EA, Bioware'ı bir salsa ortaya güzel işler çıkacak da bir türlü rahat bırakmadılar şu stüdyoyu.
Ben twitterda bazı fanlar gördüm çok seviniyorlardı ya ama baya azınlıktı. Adı üstünde Fan gerçi. Oynanış Inquisition gibi mi olur?

Geri
Yukarı