Dragon Age Inquisition açılmama sorunu

Mika

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Origin Access kullanıyorum ve Dragon Age Inquisition oyununu indirdim fakat oyunu açamıyorum çift tıklıyorum tam ekrana geçer geçmez kapanıyor uyumluluk ayarını değiştirdim yönetici olarak çalıştırdım fakat çözüm bulamadım.
Bu sorunun çözümünü bilen varsa yazabilir mi?
Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

TeamViewer açıksa kapat. İşletim sisteminiz, ekran kartınız ve sürücü sürümünüz nedir?
Teamviewer kurulu değil şuan işletim sistemi Windows 10 64 bit Home güncel ekran kartı GTX 950m, sürümünü tam bilmiyorum şuan dışarıdayım ama güncel olduğunu biliyorum, birde dün Windows 10 güncellemesi geldi bayağı uzun sürdü toplu bir güncellemeydi heralde o güncellemenin etkisi var mıdır acaba 1709 güncellemesiydi?

Winver yazdığında 1709 yazıyorsa odur. DDU ile ekran kartı sürücüsü silip yeniden kurmayı deneyebilirsin.
Teşekkürler, eve gidince deneyeceğim.

Winver yazdığında 1709 yazıyorsa odur. DDU ile ekran kartı sürücüsü silip yeniden kurmayı deneyebilirsin.
Sorunu çözdüm, AVG Antivirüs Free kullanıyorum oyun orijinal olmasına rağmen tuhaf bir şekilde oyunu virüs olarak görüyor ama bunu bana bildirmiyor devre dışı bırakınca oyun açıldı, tekrardan önerileriniz için teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı