Dragon age inquisition animus Türkçe yama var mı?

ISectumSempraI

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200G
XFX Amd Radeon 6500XT
16GB 3200Mhz Ram
Gigabyte B450m S2H Anakart
240Gb SSD
500GB HD
Zalman kasa ve 500W PSU
Meslek
Yazılımcı
Dragon age inquisition için animus ekibinin yaptığı yamayı arıyorum abonelikleri açık olsa veya Discord falan olsa kendilerinden isteyeceğim fakat hiçbiri yok elimde bir yama .exe dosyası var. Onların yaptığı ama yamayı yüklemek için kendi sitelerine bağlanmaya çalışıyor ve hata veriyor. Dosyayı atsam içinden yama dosyalarını alabilecek veya oyununda dosyalar yüklüyse dil dosyalarını bana atabilecek bir arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dragon age Inquisition\Update\Patch\Data\Win32\loctext en.sb ve en. Toc.

Yukarıda belirttiğim link üzerinden indirebilirsin. Daha sonrasında yukarıda verdiğim oyun dosyalarının konumundan en. Sb ve en. Toc'u yedek olarak al. Daha sonrasında RAR'da olan 2 dosyayı oraya atabilirsin.

Yukarıda belirttiğim link üzerinden indirebilirsin. Daha sonrasında yukarıda verdiğim oyun dosyalarının konumundan en. Sb ve en. Toc'u yedek olarak al. Daha sonrasında RAR'da olan 2 dosyayı oraya atabilirsin.
Dostum attığın linkteki yama dosyası Animus ekibinin yaptığı çeviriye ait?

Dragon age inquisition için animus ekibinin yaptığı yamayı arıyorum abonelikleri açık olsa veya Discord falan olsa kendilerinden isteyeceğim fakat hiçbiri yok elimde bir yama .exe dosyası var. Onların yaptığı ama yamayı yüklemek için kendi sitelerine bağlanmaya çalışıyor ve hata veriyor. Dosyayı atsam içinden yama dosyalarını alabilecek veya oyununda dosyalar yüklüyse dil dosyalarını bana atabilecek bir arkadaş var mı?
Dostum sen arkadaşın attığı yamayı denedin mi?

Son düzenleme:

drive veya başka bir kanaldan paylaşmanız mümkün mü? link gitmişte.

Hadi ya. Şu yamayı nasıl ve nereden elde edebiliriz bilmiyorum. Çevirisi var olan oyunların yamaları neden yayınlamazlar ki? Anlam veremiyorum. En azında eskiden ücretli de olsak erişebiliyorduk, şimdi o da yok.
aynen o kadar zaman düzgün bir çeviri olsun diye bekledik şimdide çeviriye oluşamıyoruz.

Beyler dragon age i bende alacağım. Bu yama işi ne durumda şuan. Nette ufak bir baktım da yama var gözüküyor özellikle animus ekibinin ama indirmedim. Site de yama var gözüküyor ancak indirmiyor ya da yamayı mı kurmuyor ? Başka bir yerden de tr yama bulabilir miyiz ?

Beyler dragon age i bende alacağım. Bu yama işi ne durumda şuan. Nette ufak bir baktım da yama var gözüküyor özellikle animus ekibinin ama indirmedim. Site de yama var gözüküyor ancak indirmiyor ya da yamayı mı kurmuyor ? Başka bir yerden de tr yama bulabilir miyiz ?
makine çeviri var arkadaş atmış yukarıda daha önce ben denedim anlam bozukluğu çok olduğu için bıraktım yarıda oyunu.

makine çeviri var arkadaş atmış yukarıda daha önce ben denedim anlam bozukluğu çok olduğu için bıraktım yarıda oyunu.
makine çeviriyi bende bulmuştum. Bir şekilde oynarım diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi devrik cümleler anlam bozukluğu varsa zor olur. Peki bu ekibin daha önce yaptığı yamaları bulabilmemiz mümkün mü? Birkaç yerde okumuştum yamaları ücretsiz yapacağız yazıyordu ancak yapmamış gibiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı