Dragon Age Inquisition nasıldır?

Soraklı

Kilopat
Şu oyunun tüm ek içerikleriyle birlikte almayı düşünüyorum. İlk kez bu seriye giriş yapacağım, sizce Inquisition nasıl? 70 TL eder mi? Tavsiye eder misiniz?

Online bilmiyorum yalnız single player baya iyi idi. Bitirmiştim zamanında, ve baya keyif vermişti. Hatta bugu bile vardı. :)

Tavsiyem ilk 2 oyununu da oynayıp girişmeniz yönünde olur. Dragon Age serisi gayet başarılıdır.
  • Dragon Age Origins
  • Dragon Age II
  • Dragon Age Inquisition
Aşağıdaki bağlantıdan oyunları satın alma yerine ulaşabilirsin.
Origin

Son düzenleme:
Büyük bir hevesle aldım ama pek beğenemedim açıkçası. Ben 10 euro ödemiştim ve o zaman 36-37 lira ediyordu. 70 lira verme derim.

@Pantheon Bana da güzel gibi geliyor.

@26318 DA2 neyse de Origins'in grafikleri pek bir kötü. Hikaye olarakta 2. oyunu kimse beğenmemiş oynarsanız 1'den 3'e atlayın tarzında tavsiyeler gördüm. Sizce 2. oyun devam niteliğinde mi? Direkt olarak 3. oyunu oynarsam hikaye açısından sıkıntı yaşar mıyım?

@LeViAcKeRMaN Tavsiye edebileceğiniz bu tarz bir oyun var mı? (Skyrim hariç)

@fullmetal Kötü olmuş, umarım başıma gelmez. Oyunda neyi beğenmemiştiniz?

@Silinen üye Gameplaylere göz atmaya devam ediyorum.

@Pantheon Bana da güzel gibi geliyor.

@26318 DA2 neyse de Origins'in grafikleri pek bir kötü. Hikaye olarakta 2. oyunu kimse beğenmemiş oynarsanız 1'den 3'e atlayın tarzında tavsiyeler gördüm. Sizce 2. oyun devam niteliğinde mi? Direkt olarak 3. oyunu oynarsam hikaye açısından sıkıntı yaşar mıyım?

@LeViAcKeRMaN Tavsiye edebileceğiniz bu tarz bir oyun var mı? (Skyrim hariç)

@fullmetal Kötü olmuş, umarım başıma gelmez. Oyunda neyi beğenmemiştiniz?

@Silinen üye Gameplaylere göz atmaya devam ediyorum.

Açıkçası şuan yok. Ben fitgirl kullanıyorum sana diyemem şu oyunu oradan indir oyna güzel diye. Shadow of war oynadım 3 hafta idare etti beni. İtem setlerini dizmeye çalıştım. Sonra kaledeki orcları güçlendirdim. Yeni güzel oyunlar biraz pahalı. 59 dolarlık oyun Türkiye de 210 TL satılıyor oda en az. Ben o kadar oyuna para veremem. O parayı sistemime yatırırım. Sonuçta teknoloji her zaman gelişiyor. En ucuz RAM olmuş 500 TL fazla.

Bu oyunu alabilirsin. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS on Steam

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı