Dragon Center uygulamasında ana sayfa butonu yok

SayanoraBtch

Decapat
Dragon Center yüklü ürün kaydı da yaptım ama sol da görünmesi gereken ana sayfa butonu ben de yok. Işıkları ayarlayamıyorum RX 470 Gaming 4G ekran kartım var. LED'leri ayarlayabileceğim başka bir uygulama var mı?

Dragon Center yüklü ürün kaydı da yaptım ama sol da görünmesi gereken ana sayfa butonu ben de yok. Işıkları ayarlayamıyorum RX 470 Gaming 4G ekran kartım var. LED'leri ayarlayabileceğim başka bir uygulama var mı?

Bende de var aynı sorun. Bende fan hızı ayarlıyacaktım.

Bu linkten MSİ Gaming APP uygulamasını indirin ve kurun. Konuda belirtmiş olduğunuz modele göre arattım siz tekrardan kontrol edin.

O uygulama bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar açılmıyor kuruyorum başta çalışıyor gece kapatıyorum sabah açtığımda açılmıyor yine ayarlayamıyorum LED'leri.
İlk kurulum sırasında ledleri ayarlayabiliyorsunuz degil mi? Uygulamayı biraz gezin menülerde cogunlukla böyle uygulamalarda sistem açıldığın da minimize olarak başlat diye bir ayar olur.
Bulabildiniz mi dediğim ayarı?
Uygulamanın sağ üst köşesinde dişli çark simgesi var bahsettiğim ayar orada olması lazım.

İlk kurulum sırasında ledleri ayarlayabiliyorsunuz degil mi? Uygulamayı biraz gezin menülerde cogunlukla böyle uygulamalarda sistem açıldığın da minimize olarak başlat diye bir ayar olur.
Bulabildiniz mi dediğim ayarı?
Uygulamanın sağ üst köşesinde dişli çark simgesi var bahsettiğim ayar orada olması lazım.
buldum ve açtım düzelmezse ne yapabililrim başka?

Geri
Yukarı