Dragon Center açılmama sorunu

Frost_Bite

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
geymır
Kullandığım bilgisayarda kurulu olarak gelen Dragon Center programı Windows güncelleştirmelerinden önce bilgisayarı çalıştırdığımda otomatik olarak açılıyordu. Şu an kendisi otomatik olarak çalışmıyor ancak elle açmam gerekiyor. Görev yöneticisine girdim başlangıç kısmında Dragon Center yoktu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim @26318 . Dragon Center hiçbirinde gözükmüyor. Sıfırlamaktan başka çarem kalmadı sanırım. :(

Dragon Gaming Center bilgisayarda driver değişikliği olursa sapıtıyor. Çözüm basit; kaldır ve yeniden kur. Ya da repair seçeneğini işaretle kaldırırken. Sorun düzelmezse "SCM"yi de kaldırıp tekrar kurabilirsin.

@Mert E. Karabulut Kaldırıp yeniden kurdum ama turbo mode diye bir şey ekledi. Biraz baktım internetten sadece k ibareli işlemcilerde turbo mode oluyormuş. İ5 7300HQ İşlemcim var yanlış bir şey yaptım sanırım.

Dragon Gaming Center içinde eco, comfort ve sport modları olması lazım. Sanırım bir yanlışlık oldu sende. Bilgisayarını birkac kez kapa aç. Yazılımın algılaması ancak böyle mümkün oluyor. Belki de sorun budur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı