Dragonfly F1 serisi vs VXE R1 serisi vs Darmoshark M3S

Bütçe
2200

karsney

Zeptopat
Daha fazla  
Dragonfly F1 serisi vs VXE R1 serisi vs Darmoshark m3s. Bu üç serinin F1 Pro, R1 SE ve m3s modelleri arasında kaldım. F1 Pro 4K destekliyor diye biliyorum ama dongle için bütçem yetmiyor. Büyüklük ve shape açısından çok iyi duruyor. M3s 2K dongle ile gelmesi güzel fakat R1 ve F1'e göre kalitesiz diyorlar. 4K ve 2K çok önemi yoksa R1 SE de alabilirim. Bu fareler hakkında bir bilginiz var mı, önerdiğiniz bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen haftadan beri F1 Pro Max kullanıyorum. Dongle'ı henüz almadım. Ancak senin gibi ben de alırken bütün bu serileri araştırmıştım. Belirttiğin seriler arasında malzeme kalitesi olarak bence en iyisi F1 serisi. Darmoshark serisi hakkında oldukça olumsuz yorum okudum sağlam hissettirmediği hakkında. Ayrıca şunu söylemem gerekir ki 1K Hz'den ötesi CPU kullanımını ciddi derece arttırıyor ve 1K aslında yeterli. Şarjının gitme süresi, şarj olma süresinin kısalığı ve malzeme kalitesi bakımından F1 serisini öneririm.

Bence 2K ve 4K Hz'e ihtiyaç yok. Abartıldığını düşünüyorum. Blind test yapsak anlayan çıkar mı bilmiyorum. Dragonfly ve dermoshark hakkında bilgim yok. Ama VXE R1 serisi alınacaksa SE versiyosunu olmamalı. İlk başta alınabilir gözüyle baksam da kullanan çoğaldıkça şikayetler arttı.

Dragonfly F1 serisi vs vxe R1 serisi vs Darmoshark m3s. Bu üç serinin F1 Pro, R1 SE ve m3s modelleri arasında kaldım. F1 Pro 4K destekliyor diye biliyorum ama dongle için bütçem yetmiyor. Büyüklük ve shape açısından çok iyi duruyor. M3s 2K dongle ile gelmesi güzel fakat R1 ve F1'e göre kalitesiz diyorlar. 4K ve 2K çok önemi yoksa R1 SE de alabilirim. Bu fareler hakkında bir bilginiz var mı, önerdiğiniz bir şey?

Vxe R1 Pro Max modeli eğer claw grip olarak tutuyorsan en iyi tercih onu al geç diğer aya da 4K alıcısını alırsın zaten stoklara da 1 ay sonra girecek.

Geri
Yukarı