Merhaba, ilk mesajınızda da güvenmediğinizi ve indirmenizi önermiyorum diye fikrinizi belirttiniz, anlayışla karşıladım. Ama bunu ısrarla bu şekilde dile getirip, insanları da manipüle etmeye çalışmanıza saygı duymam. Gelip bana nedenini sorsanız size açıklamasını yaparım. VirusTotal'de 72 tane koruma uygulamasından, en çok kullanılan ve güvendiğimiz koruma programları bile uyarı vermiyorken, 2 3 tane uyarı gelmesi normal bir durum. Çünkü setup sistemiyle kurulum yapıyoruz ve lisans olmadığı sürece de sıfıra inmiyor bu durum. Yani bir şeyler için suçlamadan önce sorabilirsiniz. Güvenmiyorsanız indirmeyebilirsiniz, sizi buna zorlamam, çünkü benim bu işten bir kazancım yok. Ben insanlar faydalansın diye yapıyorum bunu ve bir sürü insan yamalarımı kullandı. Hiç birinden de virüs bulaştırdın diye bir geri dönüş almadım. O yüzden kendiniz indirmeyebilirsiniz, bu en doğal hakkınız ama bu şekilde ısrarla insanlara da müdahale etmeye çalışmazsanız sevinirim.

Teşekkür ederim 🙂

Hocam oyun dosyaları elimde mevcut dilerseniz yardımcı olabilirim.

Hocam oyun dosyaları elimde mevcut dilerseniz yardımcı olabilirim.
Hangi oyun için söylediniz acaba ?

Türkçe yamayı dün çıkarttık bu arada ve direkt link olarak buradan paylaşayım. Konu düzenleme yetkim geldiğinde, konu içeriğini de güncelleyeceğim. Yamayı v2 sürümüne de güncelledik ve oyunun dosya konumuna Türkçe yama exesini atıp, hangi platformdan kullanıyorsanız o platformun yükle butonuna basmanız yeterli.

Hangi oyun için söylediniz acaba?

Türkçe yamayı dün çıkarttık bu arada ve direkt link olarak buradan paylaşayım. Konu düzenleme yetkim geldiğinde, konu içeriğini de güncelleyeceğim. Yamayı V2 sürümüne de güncelledik ve oyunun dosya konumuna Türkçe yama EXE'sini atıp, hangi platformdan kullanıyorsanız o platformun yükle butonuna basmanız yeterli.

Tam da bunu bekliyordum çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Tam da bunu bekliyordum çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.
Rica ederiz, iyi oyunlar

Konu içeriği güncellenmiştir. Kurulum talimatlarına göre Dragon's Dogma 2 Türkçe yamayı indirerek kurulumu yapabilirsiniz. Calypso ekibi olarak iyi oyunlar dileriz...

Son düzenleme:
Dragon's dogma 2 Türkçe yama ve kurulumu (düzenlenmiş makine çevirisi) (Calypso çeviri)

Eki Görüntüle 2138035

yama bilgileri

Türkçe yama bütün sürümlerle uyumludur.

Türkçe yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe yama düzenlenmiş makine(deepl) çevirisidir.

Türkçe yama V2 olarak güncellenmiştir. V2 ile birlikte yamada düzenlemeler yapılmış ve sıkışık gözükme gibi font sorunu çözülmüştür.

emeği geçenler

Volktyson \ sweaty.

kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz RAR dosyasındaki Türkçe yama EXE'sini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama EXE'sini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

yama kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki DragonDogma2_YamaKaldır.exeden yamayı kaldırabilirsiniz.

not

Not 1:
bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza gelebilirsiniz.

not 2: Windows Defender veya VirusTotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de VirusTotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve Defender'in altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

not 3: oyun içinde gördüğünüz hatalı bir yer veya düzeltmemizi istediğiniz yerleri bizlere bildirirseniz, düzenleyip tekrardan güncelleme veririz.

Türkçe yama link

Dragons Dogma 2 Türkçe Yama İndir

oyun içi görseller

Eki Görüntüle 2148614Eki Görüntüle 2148616Eki Görüntüle 2148617Eki Görüntüle 2148615

Discord kanalınız ın linkini paylaşabilir misiniz?

Hangi oyun için söylediniz acaba?

Türkçe yamayı dün çıkarttık bu arada ve direkt link olarak buradan paylaşayım. Konu düzenleme yetkim geldiğinde, konu içeriğini de güncelleyeceğim. Yamayı V2 sürümüne de güncelledik ve oyunun dosya konumuna Türkçe yama EXE'sini atıp, hangi platformdan kullanıyorsanız o platformun yükle butonuna basmanız yeterli.

Hocam iyi akşamlar olsun. Oyun ilgimi çekti. Yama sorunsuz çalışıyorsa oyunu almayı düşünüyorum.

Hocam iyi akşamlar olsun. Oyun ilgimi çekti. Yama sorunsuz çalışıyorsa oyunu almayı düşünüyorum.
Merhaba, yama şuanda sorunsuz çalışıyor. Gördüğümüz ve geri bildirilen ufak tefek hataları da düzenliyoruz ve sürekli güncellemeye çalışıyoruz. Yarın v3'üde yayınlamış oluruz diye tahmin ediyorum. Kullanan arkadaşlardan olumlu geri dönüşler alıyoruz, ufak tefek şeyler haricinde gayet anlaşılır olduğunu ve ufak tefek gördüklerini de attılar ve bizde gördüklerimizi düzelttik. Düzeltmeye de devam ediyoruz.

Türkçe Yama V3 olarak güncellenmiştir. V3 güncellemesi ile oyunda gördüğümüz ve bildirilen bütün yerler(2300 satır) düzeltilmiştir. Konu içerisindeki linkler güncellenmiştir. Calypso Ekibi olarak, iyi oyunlar dileriz...

Son düzenleme:
Bugün gelen 1.3 gb lık düzeltme güncellemesi sonrası yama çalışmaz hale geldi oyunu güncelledikten sonra tekrar kuruyorum yamayı ama oyunu açınca siyah ekranda takılı kalıyor oyuna giremiyorum steamden dosya bütünlüğünü kontrol et dediğimde ise 1.3 gb lık son güncellemeyi komple tekrar indirip güncelliyor .

Bugün gelen 1.3 gb lık düzeltme güncellemesi sonrası yama çalışmaz hale geldi oyunu güncelledikten sonra tekrar kuruyorum yamayı ama oyunu açınca siyah ekranda takılı kalıyor oyuna giremiyorum steamden dosya bütünlüğünü kontrol et dediğimde ise 1.3 gb lık son güncellemeyi komple tekrar indirip güncelliyor .
Merhaba, Türkçe yamayı v4 olarak güncelledik. Oyunun dosyalarını doğruladıktan sonra v4 sürümünü indirerek, kurulumu yaparsanız sorun kalmaz. Linkleri güncellemiştik ama buradan yazmayı unutmuşum.

Türkçe Yama V4 olarak güncellenmiştir. V4 güncellemesi ile oyuna gelen güncelleme ile uyumlu hale getirilmiş ve çeviride düzenlemeler yapılmıştır. Konu içerisindeki linkler güncellenmiştir. Calypso Ekibi olarak iyi oyunlar dileriz...

Yeni konular

Geri
Yukarı