Dragon's Dogma 2'de hapishaneden çıkmak veya dirilmek için 1,50 dolarlık DLC satılıyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Tabii ki de hapishaneye düşünce gerçek para ile eşya almadan kurtulabiliyorsunuz veya ölünce diriliyorsunuz fakat bu iki şeyin DLC olarak satılması muhtemelen oyun tasarımına etki etmiştir. Hikâyeli oyunda niye böyle bir şey satarsın ki?

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun iyi güzel gözüküyorda yapımcılar aşırı boş geliyor bana :D isim değiştirmekten tutun buna kadar para istiyorlar. Yayıncılar bu durumu bilse bu kadar övmezdi gibime geliyor.

Zamanında tepki göstermeyen oyuncu güruhuna bir tepki mı?

Hepsine. Kalitesiz oyun çıkarana da, tepki vermeyenlerine de. Günün sonunda arz/talep meselesi. Talebi millet etti, arzı da buldular. Bazen ne istediklerini bilmedikleri için önlerine bir şey arz edildi, sonra onları yamyam gibi talep etmeye başladılar. Oyun piyasasının hali bu şu an.

Hepsine. Kalitesiz oyun çıkarana da, tepki vermeyenlerine de. Günün sonunda arz/talep meselesi. Talebi millet etti, arzı da buldular. Bazen ne istediklerini bilmedikleri için önlerine bir şey arz edildi, sonra onları yamyam gibi talep etmeye başladılar. Oyun piyasasının hali bu şu an.

Benim anlamadığım milyonlarca dolar harcayarak kötü oyunlar yapılması tamam filmlerde de var ama buna daha çok para harcanıyor ama herkes satın alınca düzen devam ediyor iş tüketiciye geliyor ubisof EA oyunları falan alınıyor.

Benim anlamadığım milyonlarca dolar harcayarak kötü oyunlar yapılması tamam filmlerde de var ama buna daha çok para harcanıyor ama herkes satın alınca düzen devam ediyor iş tüketiciye geliyor ubisof EA oyunları falan alınıyor.
Ubisoft bu paragöz firmaların yanında gayet iyi , yapı olarak aynı tarz oyun çıkarsalarda yeni şeyler deniyorlar oyunlarında.

Hikayeyi ve oyunu ciddi derecede etkilemeyecek, oyuncunun zevkine kalanları parayla satarsın ama hızlı seyahati, anahtarı vs. parayla satmazsın arkadaş. Resmen ne koysak yine alıyorlar diye dalga geçilmiş. Zaten oyun pahalı bir de 35 dolar oyun içeriği satıyorlar. Bunlar da yetmezmiş gibi optimizasyon problemleri varmış.

Geri
Yukarı