Dragos DRx1101 vs. DRX2304

T_Rize

Centipat
Daha fazla  
Hiçbiri. Turbox, Izoly, Dragos vb. markaların sistemlerinden uzak durun. PSU'ları C4, kalitesiz parçalar var. Toplam bütçe nedir? Size sistem önerelim.
bütçem 20 000 tl ancak monitörde almam gerek monitör olarak 144 hz bir monitör alıcam ve yanınada bir pc monitörler çoğunlukla 3000-4000 tl o yüzden pc için bütçem 16000 - 17000

İkisi de değil. Dragos, Turbox gibi markalardan PC almamalısınız yoksa paranız çöpe gider.
MANTIS-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500 GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bunu alın daha iyi.
kk bu tür bilgisayarların içinde windows olmuyor ve lisanslı windowsda çok pahalı ondan dolayı bu tür sistemler almıyorum

Monitör olarak bunu öneririm.

Sistem olarak yukarıdaki sistem olabilir. O tür sistemleri sırf Windows yok diye almamazlık yapma, Windows'u kendin de kurabilirsin. Dragos sistemlerden daha iyi olur hem.
bütçem 20 000 tl ancak monitörde almam gerek monitör olarak 144 hz bir monitör alıcam ve yanınada bir pc monitörler çoğunlukla 3000-4000 tl o yüzden pc için bütçem 16000 - 17000

kk bu tür bilgisayarların içinde windows olmuyor ve lisanslı windowsda çok pahalı ondan dolayı bu tür sistemler almıyorum

Kk bu tür bilgisayarların içinde Windows olmuyor ve lisanslı windowsda çok pahalı ondan dolayı bu tür sistemler almıyorum.

Windows'u lisanslı kullanmaya gerek yok gereksiz pahalı. Eğer istersenizde internetten 20-30TL'ye OEM key alabilirsiniz aynı şey almazsanızda sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyor o kadar bir de birkaç görünüş özelleştirme ayarı devre dışı. Onun dışında Windows kurmaktan çekiniyorsanızda zaten Windows kurulu geliyor hazır sistemlerde. Eğer Turbox, Dragos gibi markaları alırsanız paranızı çöpe atarsınız hem gereksiz pahalı hem de kalitesiz parçalar kullanılıyor.

O tür sistemleri sırf Windows yok diye almamazlık yapma.

Hocam zaten Windows kurulu geliyor hazır sistemlerde sadece ücretsiz sürümü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam yeni sistem çıktı eğer hemen alacak paranız varsa link paylaşılır paylaşılmaz direk alın piyasaya göre çok ucuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam yeni sistem çıktı eğer hemen alacak paranız varsa link paylaşılır paylaşılmaz direk alın piyasaya göre çok ucuz.
valla videoyu izledim hatta yorumumda var ama ben pazartesi alabilicem pc yi pazartesiye kadar kalırsa alıcam hatta bir iki parçayı da yükseltip almayı düşünüyorum seçeneklerden

bilgisayarı tükenmeden almak istediğim için erken almaya karar verdim ancak videoyada ısındığından bahsediyor ben o kadar yüksek seviylei oyunlar oynamıyorum oynadığım oyunlar valorant fortnite bazende pubg oluyor tabii ancak bu oyunlarda sence kaç fps alırım orta ayarlarda

Son düzenleme:
Vallahi videoyu izledim hatta yorumumda var ama ben pazartesi alabileyeceğim PC'yi pazartesiye kadar kalırsa alacağım hatta bir iki parçayı da yükseltip almayı düşünüyorum seçeneklerden.

Bilgisayarı tükenmeden almak istediğim için erken almaya karar verdim ancak videoyada ısındığından bahsediyor ben o kadar yüksek seviylei oyunlar oynamıyorum oynadığım oyunlar Valorant Fortnite bazen de PUBG oluyor tabii ancak bu oyunlarda sence kaç FPS alırım orta ayarlarda.

Hocam işlemci için ısınıyor demiş doğru ama stock fanda o. Upgrade yapacağım demişsiniz alacağınız parçaların yanında ekstra hava soğutucusunada bütçe ayırın bence(400 tl lik falan soğutucı yeterde artar gibime geliyor ama emin olmak için yeni konu açabilirsiniz technopat da). R5 5600 güçlü bir işlemci olduğu için stock fanda ısınması normal. FPS konusunda YouTube'da istediğiniz oyunun ismini girip yanına ekran kartı, işlemci modelini ve RAM miktarını yazın FPS testleri çıkar. Yaklaşık aynı FPS değerlerini alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı