Dram ağırlıklı anime önerisi

Sessizliğin sesi gibi dram ağırlıklı anime önerebilir misiniz? Yani izlerken ağlatacak bir şeyler arıyorum.

Your Name
Clannad
Usagi Drop
Silent Voice

Saydıklarımi izledim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
İzlerken ağlamak istiyorsanız evangelion ile made in Abyss'e bakabilirsiniz.

(Made in abyss izlemeden önce animenin bayağı vahşet içerdiğini de belirtmek istiyorum eğer böyle şeylere hassas iseniz izlemeyin.)

Önerdim ama silinmiş mesajım nedense. Sağdan soldan duyduğun şeylerle şöyleymiş böyleymiş diye made in abyss, erased gibi yapımları izlemekten vazgeçiyorsan sen bilirsin. HxHde Gonun sürekli şişirilmesi, Dragon Ballın son dövüşü, Bleachte sürekli power up alınması vs bunlar da son derece olumsuz şeylerdir ama bu yüzden bunları izlemekten vazgeçen kimseyi bulamazsın. Gon Freecs, Uzumaki Naruto ve Son Goku'nun üçünden birden nefret eden tek kişiyim ama bu serileri şu an olsa açar izlerim. Ayrımı iyi yapmak lazım. Angel Beatse bak.

Önerdim ama silinmiş mesajım nedense. Sağdan soldan duyduğun şeylerle şöyleymiş böyleymiş diye made in abyss, erased gibi yapımları izlemekten vazgeçiyorsan sen bilirsin. HxHde Gonun sürekli şişirilmesi, Dragon Ballın son dövüşü, Bleachte sürekli power up alınması vs bunlar da son derece olumsuz şeylerdir ama bu yüzden bunları izlemekten vazgeçen kimseyi bulamazsın. Gon Freecs, Uzumaki Naruto ve Son Goku'nun üçünden birden nefret eden tek kişiyim ama bu serileri şu an olsa açar izlerim. Ayrımı iyi yapmak lazım. Angel Beatse bak.
Hocam erased ı arkadaşım önerdi. Sonra bana sonu çok kötü hayal kırıklığına uğrarsın dedi bende sonuna baktım cidden hayal kırıklığına uğrarmışım. Made in abyss ise sanırım çocuklarla alakali mevzuları vardı. Burada söylersem ban yerim. İnternete yazın çıkar.

Hocam erased ı arkadaşım önerdi. Sonra bana sonu çok kötü hayal kırıklığına uğrarsın dedi bende sonuna baktım cidden hayal kırıklığına uğrarmışım. Made in abyss ise sanırım çocuklarla alakali mevzuları vardı. Burada söylersem ban yerim. İnternete yazın çıkar.
Adama hem bir şey öneriyorsun hem de sonundan bahsediyorsun, kötü şöyle böyle diye. Ben bayağı sinirlenirdim bi arkadaşım bana bu şekil öneri yapsa. Made in Abysse gelince ilk sezonu izledim ve hiç öyle rahatsız edici şeyler yoktu. Serinin teması zaten karanlık o yüzden çok umursamadım ki o mantıkla kimseye Seinen seri önermememiz lazım. Berserkte gırla taciz-tecavüz var geç, falanca seride kundaktaki bebekler katlediliyor geç, filanca seride çocuklar köle olarak satılıyor geç, gibi gibi.

Senin bahanenle bende tekrardan bi izleyim mia'yı.

Geri
Yukarı