DRAM LED 2 defa yanıp sönüyor ve sistem açılmıyor

Dosya Ekleri

• 20191201_154846.jpg
    20191201_154846.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 22
HDD güç girişini tam takın çalışmıyor olabilir.
Acaba şu ayarlardan dolayı olabilir mi ve bahsettiğiniz hdd güç girişi sata kablosu mu oluyor çünkü hddye takılı tek kablom sata diğer ucuda anakarttaki yerlerinden birinde takılı şuan

Dosya Ekleri

• 20191201_160917.jpg
    20191201_160917.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 27
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam aynen de dediğin gibi Hard Diskin PSU kablosu gevşemiş ve yerinden çıkmış hard diski yerinden çıkardığımda hemen arkasında boş duruyordu. Şuan sana bilgisayardan yazıyorum gerçekten ilgilendiğin için bu zamandır çok teşekkür ederim çok sağol. Sadece PC biraz yavaş gibi geliyor. İşlemci kartını kullandığındandır herhalde. Şimdi en üstte atmış olduğun şu ekran kartı olayına bakacağım. Eğer o da olursa tamamdır. Sana tekrardan teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücüleri kaldırdım sonrasındaysa Ekran Kartını taktım durum aynı oluyor monitör ışığı yanıp sönüyor. Ekran kartının nasıl bi sıkıntısı olabilir sizce ev ortamında bakabileceğim bir şey midir. Ve ekran kartında olmayıp benim monitörümün eski olmasından dolayı aldığım Hdmi to Vga dönüştürücüde de sıkıntı olabilir mi sizce. Başka bilgisayarda deneyerek anlayabilirim onu da büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı