DRAX-APU30 alınır mı?

Konuyu açınca stoktan çıktı :D
Denk sistemi sinerji üzerinden 1600 liraya topladım powerboost güç kaynağına güvenmiyorum şahsen ben böyle daha iyi oldu. Bahsettiğiniz sistemi atarsanız yorum yapabiliriz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-01-25-00-01-44.jpg
    Screenshot_2020-01-25-00-01-44.jpg
    209,6 KB · Görüntüleme: 30
Denk sistemi sinerji üzerinden 1600 liraya topladım powerboost güç kaynağına güvenmiyorum şahsen ben böyle daha iyi oldu. Bahsettiğiniz sistemi atarsanız yorum yapabiliriz.
Hocam SSD 120GB olsa da olur.

Alınmaz. APU sistem toplayacaksan 2400G-3400G altını önermem. Uzun vade de üzülürsün. Bütçe eğer çok kısıtlı ise 2200G altını kesinlikle almayın. RAM'lerin çift kanal olmasına dikkat edin yoksa vaat edilen performansı alamazsınız.

Son düzenleme:
Sinerji'den bu sistemi toplayabilirsiniz. Ben halen 2400g kullanıyorum R6'da bile low ayarlar 1080P'de 60FPS oynatıyor. Sonradan RX570 ekran kartı aldım.
kasa.png

Ya da bu sistem de işinizi görür. Bütçenin biraz üstünde ancak dahili ekran kartı var.
Kasayı Ranker Orion, PSU'yu Sharkoon 650W+ seçin. Adı sanı bilinmeyen çin malı PSU almayın.

@emrehanturhan Evet anakart Gigabyte A320M S2H seçilebilir. Fiyat 2100₺ oluyor.
Evet PSU fazla ancak bu fiyatın altında daha ucuza patlamayacağı bilenen PSU yok. Ayrıca ilerde ekran kartı eklediğinde PSU değiştirmek zorunda kalmazsın.
240GB en ucuz SSD 211₺ HDD 266₺

Bütçe gerçekten çok düşükse bu sistem bu haliyle alınabilir. 2200G işlemcisi grafik birimi açısından 2 kata yakın daha hızlı :)
Biraz arttırma şansınız varsa RAM kesinlikle 2X8 GB yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı