İtopya DRAX-APU4350 alınır mı?

Saçma sapan Power Boost PSU'lu bir sistem almayın.

İşlemciyi Ryzen 5 Pro 4650G RAM'i 16 GB SSD'yi sistemden çıkarıp;

Hocam bunu kendim yaptım güzel mi?

1611296248935.png

Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben arkadaşıma bir sistem düşünüyorum internette dolaşırken böyle bir sisteme denk geldim.

Sistem:DRAX-APU4350 /AMD RYZEN 3 PRO 4350G /8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Arkadaşlar benim arkadaşım PC konusunda bilgili olmadığı için benden ona 3600 TL'ye adam gibi bir sistem rica etti bende ona bu sistemi uygun gördüm.

Bana göre sistem gerçektende geleceğe dönük bir sistem ileride bir ekran kartı takılırsa PC resemn uçar.

Not: 8 GB RAM daha ekledim ben.

Bomba ve çöken diskli olmaz.
16 GB yapılırsa ve Pioneer SSD olursa iyi.

Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben arkadaşıma bir sistem düşünüyorum internette dolaşırken böyle bir sisteme denk geldim.

Sistem:DRAX-APU4350 /AMD RYZEN 3 PRO 4350G /8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Arkadaşlar benim arkadaşım PC konusunda bilgili olmadığı için benden ona 3600 TL'ye adam gibi bir sistem rica etti bende ona bu sistemi uygun gördüm.

Bana göre sistem gerçektende geleceğe dönük bir sistem ileride bir ekran kartı takılırsa PC resemn uçar.

Not: 8 GB RAM daha ekledim ben.

Kardeşime ekran kartı olmayan bir sistem aldım Teknobiyotik'ten. Ekran kartını 2. el aldık.
3500 TL tuttu. Sizde böyle bir yol izleyebilirisiniz. Bütçe çok dar ise kasa almayıp uzay montaj kullanın. Kasa yerine 8 GB RAM ekleyin. Kardeşime topladığımı aşşağıya bırakıyorum ekran kartı eski biraz ama hala iş görüyor. Ayarlayabilirseniz 2. el 1650S veya 1650 alın.

Ryzen 3 3100.
8 GB 3200MHz RAM.
GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB.
B450M-S2H.
240GB SSD.

Yeni konular

Geri
Yukarı