Dream Spark Kaydolma İşlemi Merak Edilen Sorular

Fevzi İnce

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sosyalciler;

Şimdi sürekli merak edilen bir konu olan dream spark kolaylığı ve verilen hizmet ile alakalı merak edilen soruları sizinle paylaşmak istiyorum..
Not: Bu bir hesap oluşturma konusu değildir. Hesap oluşturmayı öğrenmek için: Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma Rehberi | Technopat Sosyal

1. Dream Spark kanıt gösterme işlemi (Lise ve Orta Okullar için): Bu işlemde en önemli konu belgenin kabul görülmesi ve onaylanma süresi. Size şu kadarını söyleyeyim; Bana microsoft 3 ila 5 gün içerisinde dedi ve tam 12 saat 32 dakika sonra kabul etti.

2. Dream Spark kanıt gösterme işlemi (Lise ve Orta Okullar için): Belgenin kesinliğine gelirsek ben en kolayını yaptım ve E Okuldaki aldığım belgeleri gösteren ekran alıntısını gönderdim ve kabul ettiler.

3. Açıklama Kısmı: Burada biraz gerçekleri yazın derim ben. Mesela ben ekonomik durumumun kötü olduğunu ve microsoftu orjinal alamayacağımı vs. Yazdım.

4. İşlem Kolaylığı: Açıkçası ingilizcenizin çok az olması bile yeterli. Zaten bu konu ile alakalı kısa bir video var. Onun dışında ben key alma işlemini telefonumdan halletmiş olsam da kaydolma işlemini hata yapmamak için bilgisayar üzerinden yaptım.

5. Elinizde Microsoftun direk pro 8.1 varsa bu key desteklemiyor sanırım. Açıkçası ben denemedim daha. Ancak key almanın yanındaki download tuşunu kullanırsanız çok temiz bir format olacaktır.

Ne kadar yararlığı olacağını bilmesem de diğer konularda aklımdaki soruları tam cevaplayamadığım için bu konuyu açmak istedim. Umarım yararlı olur. Ayrıca yazım veya konu akışında hatam varsa üzgünüm.

Aklınıza takılan sorular varsa lütfen sorun. Bence herkes bu sistemden yararlanmalı...

İyi Forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı