Merak Ettiğiniz Garip Sorular

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Başlıkta da gördüğünüz gibi Sosyal kullanıcılarının merak ettiği soruları konu altında söylemelerini istiyorum :D Örneğin benim şöyle merak ettiğim sorular var. Otobüs şoförü otobüsten inince kapıyı kim kapatıyor? Bir de Everest Dağı bulutların üzerindeyse tepesine nasıl kar yağıyor gibi :D

[Çözüldü] Şoför İnince Otobüs Kapısını Kim Kapatır?
hqdefault.jpg

American Horror Story gibi bir rezaletin ardından nasıl oldu da American Crime Story gibi bir başyapıt ortaya koyabildi Ryan Murphy & Larry Karaszewski ikilisi? Ben böyle bir eser görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Prefabrik evleri nasıl getiriyorlar?

Puzzle parcalari gibi duvarlari getirip birlestiriyorlar. Bizzat sahit oldum. :)

American Horror Story gibi bir rezaletin ardından nasıl oldu da American Crime Story gibi bir başyapıt ortaya koyabildi Ryan Murphy & Larry Karaszewski ikilisi? Ben böyle bir eser görmedim.

Oysa cok begendigim bir dizidir American Horror Story :)

Başlıkta da gördüğünüz gibi Sosyal kullanıcılarının merak ettiği soruları konu altında söylemelerini istiyorum :D Örneğin benim şöyle merak ettiğim sorular var. Otobüs şoförü otobüsten inince kapıyı kim kapatıyor? Bir de Everest Dağı bulutların üzerindeyse tepesine nasıl kar yağıyor gibi :D
Eğer ilk yazılımlar Assembly dilinde yazıldıysa, Assembly dilini kim, nasıl, hangi yazılımla yazdı?

Yeni konular

Geri
Yukarı