DreamSpark Nasıl Kullanılır?

Para vererek mi almalıyım?

• Parayla almaktan başka çaren yok

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1
  • Anket kapandı .

casablanca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forumda daha yeniyim bir hatam olursa affedin. Benim sizlere bir sorum olacak.

Yeni bir masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Her seyi seçtim fakat işletim sistemi kafamı cok karıştırdı. Vatan Computer'a baktım işletim sistemleri çok pahalı. Bunun ucuz veya ücretsiz bir yolu yok mu?

Forumda Dream Spark'la ilgili bir şeyler okudum ve bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite öğrencileri faydalanabiliyor sadece diye biliyorum. Okuduğun üniversitede microsoft'la anlaşmalı olması lazım.

Dreamspark microsoft şirketinin öğrencilere ücretsiz olarak işletim sistemi ya da öğrencilikte işlerine yarayabilecek programları dağıttığı bir site.Diğer cevaplayan arkadaşın dediği gibi üniversite öğrencisi olman ve üniversitenin Dreamspark ile anlaşmalı olması lazım.Eğer bu şartlar varsa okulunun sana verdiği e-mail adresi ile kayıt olup işletim sistemi alabilirsin ücretsiz.Örneğin ben izmir Yaşar üniversitesi öğrencisiyim ve okulumuzun bize verdiği @yasar.edu.tr ile biten mail adresi ile işletim sistemi edindim ücretsiz.

Ben üniversite öğrencisi değilim ama ablam Konya selçuk üniversitesinde okumakta. Onun e-mail adresiyle alabilirmiyim? Birde dreamsparkın bana vereceği şey sadece lisanslı cd key mi? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı