Çözüldü DreamSpark Windows 8.1 %100 Takılma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anonim FTP

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Geleceğin Mühendis Adayı
Merhabalar ,

Bugün Windows 7'den Windows 8.1'e geçmek için kolları sıvadım ilk önce gerekenleri yaptım dosyalarımı yedekledim vs. Ondan sonra 1 hafta önce onaylattığım DreamSpark hesabımdan Windows'u indirmeye koyuldum. Yaklaşık 40 dakika kadar bir sürede indi. İndi inmesine de elimde ne bir ISO dosyası var ne de bir ''download completed'' yazısı. Beyninden vurulmuş gibi %100'de kaldı yaklaşık 40'dakikadan beri bekliyorum belki ek bir dosya indirir diye fakat o da yok. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi duruyor. Bende sizden yardım bekliyorum daha önce bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa nasıl çözdüğünü anlatırsa sevinirim.

Sistem Özelliklerim :
  • Windows 7 Pro 32Bit
  • BitDefender AntiVirus
  • 4GB Ram
Belge1.png

Elimde SDC dosyası var sadece ;

Belge2.png
Belge3.png

@SypeR @MF @Erkan Çevik @Murat5038 Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapatıp açtım şuan tekrar %100 ve aynısı oldu. Ama bu sefer bilgisayar kasmaya başladı.

Sorun çözülmüştür. Öncelikle kapatıp açmamı söyleyen @Erkan Çevik 'e teşekkür ederim. Açık konuşmak gerekirse ben bekler dururdum. :LOL: Şuan Dosya elime geçti bende USB'ye yazdırıyorum.

ÇÖZÜM ÖZETİ : Eğer böyle bir sorun ile kalaşırsanız. Download Manager'i kapatın ve tekrar açın. Sorununuz düzelecektir. Bende biraz uzun sürdü ama sonunda oldu.

upload_2015-6-7_17-35-33.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı